Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu ay basit basit ilerle bagırsaklar güzelce alışsın. Sonra yavastan kahvaltı gibi verirsin akşam yemek gibi verirsin.

Realcim tuz yasakmış. Biz her yemeğin içine tuz katıyoruz
Ah evet canım doğru diosun.Tuz yasak.Biz kendimize de tuz neredeyse hiç kullanmioruz.Ama dışarda bişey yiosam tattiriorum.Kandiramiorum da Perayi kendi yemekleriyle,kriz cikario.Mecbur tattiriorum

Ah evet canım doğru diosun.Tuz yasak.Biz kendimize de tuz neredeyse hiç kullanmioruz.Ama dışarda bişey yiosam tattiriorum.Kandiramiorum da Perayi kendi yemekleriyle,kriz cikario.Mecbur tattiriorum
Evet Realcim. Derin’de şimdiden başladı. Gözü sürekli bizim yediklerimizde Resmen kursağımızda kalıyor

Hafif nezlemiz var kızlar.Yani bence var.Dun kontrolümüz vardı bı de menenjit aşısı olduk.Doktorumuz özellikle 7.aya bıraktım ateş yapan bı asi diye dedi.Hocam nezlesi var gibi dedim baktı muayene etti,ciğerlerini dinledi yok dedi nezlesi.Tabi ben ikna olmadımgece aşıdan ateşi çıktı.Simdi daha iyi ama huzursuz biraz.Burun akıntısı var ve burnu dolu basbaya nezle yani çocuk.Cold mix damla damlattim banyodan sonra bodysine.Beni bile açtı şuan damla.Nezle için ilaçsız ne yapabilirim tecrübeli kızlar?

Bu ay basit basit ilerle bagırsaklar güzelce alışsın. Sonra yavastan kahvaltı gibi verirsin akşam yemek gibi verirsin.
Bende öyle düşündüm merve ama insanlar ver artık deyince bilemedim, ek gıda sürecinde bebegimden çok insanlarla bogusuyorum

Dün 7.ay kontrolümüz vardı canım @papatyakokankadin.Doktorumuz bize artık herşeyi verebilirsiniz.Sofrada siz ne yiyosaniz o da yesin dedi.Belli başlı yasaklar var onları hepimiz biliyoruz.Bal,inek sütü vs.
Salçalı yemekler falan yemesine izin mi verdi yani kuzum

Oha kim onlar ya. Bana da bir iki geçen ay dediler sy bu kocaman ne versen yer diye ben 180 gün dolmadan su bile vermedim.
Aile büyükleri kuzu aynı senin dediğin gibi ne versen yer diyolar evet yiyor, ama birçok zararı olan birseyi neden veriyim cocuguma vallahi korkudan çocuğu kimseye bırakamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…