Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Onlar isin eğlencesinde çocuk yerken gülüp eglencekler verdikleri zararın farkında degiller
Doktordan geldik şimdi. Bizimkisi 5 ay 1 günlük oldu
Bayramda gizliden gizliye büyükler bir şeyler vermeye çalışırsa en fazla haşlanmış yeşil kabağı emzik gibi püre aparatı varya onunla verin emsin. Aile büyükleri de rahatlasın dedi
Kronik bir sorun demek ki

Bence kesinlikle öyle.. ne zaman kvlerle yemek yiyecek olsak ya kp kucağına alıp kendi çorbasından yedirmeye kalkıyor ya da kv salatanın suyuna ekmek batırıp yedirmeye sürekli gözüm üstünde olduğundan ne yediğimi de anlamıyorum

Güzel anneler bi sorum var size. Gece yatarken ben abajurun ışığını açıyorum renkli ışıklardan en düşük seviyede. Açmalı mı açmamalı mı? Gece gündüz kavramında bi sıkıntı olur mu?

3 4 aya kadar koridorun ışık açık kapı acıktı. Sonra kapıyı da ışığı da kapattık yattık. O kavram geleceği zamanı biliyor geliyor bence 4 5 aydan sonra.

Selamlar bir sorum olacaktı :) diş çıkaran bebekleriniz için neler yaptınız? Diş jeli kullandınız mı içeriği temiz olmadığı için doktorumuzun yazdığı jeli kullanmak istemedim. Siz neler yapıyorsunuz/yaptınız tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz :)

Ahaha doktor bile farkında, keşke bizim kararlarımıza saygı duysalar

Tam o aşamadayız 2 gündür perişan oldu yavrum, öncelikle şunu soyleyeyim ne kullanırsanız kullanin anlık etki ediyor etkisi geçince hop basa, biz tetagil veriyoruz çok çok agrisi olur durmazsa birde dün görümcem nurse hurwey dış jeli almış diş teknikeri kendisi içeriği doğal o jel tedagile göre biraz daha fazla rahatlattı.

Sen ben olabilirsin çorba gene iyiymiş bizimki en son gofret yedirmeye kalktı son anda farkedip aldım elinden, kuru kayısı verdim bunu emdir biraz diye

Hâlâ los ışıkta yatıyoruz canim aslında kapatsam bebeğim uyur karanlıklara ama ben birazda onu daha rahat görebilmek için açıyorum, zira bu ara yüz üstü uyumaya taktı sürekli gözüm üstünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…