Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kabin model olsun diyom

Ben son anda Cybex Eezy S Twist ten vazgeçtim. Arkadaşım aldı çok memnun. Hafifti. 10 basamak çıkabilir miydim bilmiyorum ama mutlaka mağazada deneyip almalısınız.
Just benim bebek alışverişinde en memnun kaldığım bebek arabası oldu. Uygun fiyatlı Hem çok hafif, hem çok kolay açılan bir model aldım. Baby plus street. Alırken bu özelliklere bak.
Kabin model olsun diyom
Peki hanimlar Kabin Tipi Ilk 6 ay kullanilmiyor diye biliyorum . Bebek zaten kis bebegi olsa da ilk alti ay disari Parka cikariz dolasmaya. Ilk alti ay icin siz olsaniz ne yapardiniz ?
Daha bir de araba icin Bebek koltugu ve izofix de lazim . Karar verme mekanizmam bloklandi su anda Allahtan zaman var daha ://

Zaten ilk zamanlar kucak bebesi oluyorlar. Hatta benimki çok uzun sure durmuyor bile kanguruya geçiyoruz canı daralınca. 30 kasım doğumlu eylül de. Zaten hava çoğunlukla soğuk. Pandemi de yine bi coşmadaydı biz çıkamadık doktor hariç. Oto koltuğu en güzelinden olsun ben s_gofret inkini çok beğeniyorum.
Kabin tipi cidden çok pratik magazalarda filan da firr fırt geçiyoz aralardan.

Cok tesekkür ederim merve ,

Sizin Oto koltugu neydi acaba s_gofret ?

Bn doona diyorum eğer bütçene uyuyorsa
Doona muadili foo foo kullanıyorum 6,5 aylığız hala kullanıyorum yaşına kadar da kullanırım

Kanguru benim kız hiç sevmedi ya. 3-4 sefer denedim bi süre uslu sonra ağlamaya başlıyot çıkartıp kucağıma alıyorum normal şekilde. Öyle susuyor. Bebek arabası hiç sevmiyor zaten

Kanguru benim kız hiç sevmedi ya. 3-4 sefer denedim bi süre uslu sonra ağlamaya başlıyot çıkartıp kucağıma alıyorum normal şekilde. Öyle susuyor. Bebek arabası hiç sevmiyor zaten
Ne kadarlık oldu. Kanguru taka taka en doğru pozisyonu buluyosun ama denemeliklerde hic anlasılmıyo en azında markete filan bi yürumek lazım.

Ne kadar ısıtıyoruz canım
Ben internette zeytinyağını yakıp sogutup suruyorsun diye okudum sweetim ablamda böyle yapmıştı iyi gelmişti.
Ayrıca gaz içinde zeytinyağı nane karışımı yapıp göbuşe masaj yapıp küçük bir havlu ile kapayınca da iyi geliyor

Bebek arabam da kangurum da doğumla kullanılabilir şekilde, ama ilk aylarda ana kucağını bebekarabasına monte ettim. Etmesem de kullanılır model. Katlanıp küçücük oluyor çanta gibi. 5.5 kg olması lazım. Açıp kapamak pratik. Mağazada inceleyip bakabilirsiniz maclaren atom bendeki baktım da fiyatı çok katlanmış ikinci bir bebek arabası almaya gerek kalmadı travel alanlar hep baston da aldılar çok ağırmış.
Kanguru aşırı pratik oluyor evde dışarda taşırken iş yaparken anneye vakit kalıyor çıkıp yürürsünüz hava almanız daha kolay olur, bendeki tuniko sitesinden neko switch. Onlarda kiralama vardı ilk başta alışmak zor gibi gelse de ikinci hafta sonrası kangurusuz dışarı çıkmazsınız. Çocuk anne kalbini dinlediği için çok daha sakin olur, gazı mazı kalmaz sıcacık olursunuz.
İlk 5-6 ay bebek taşıma koltuğu kullanılıyor bebek ufaksa daha uzun da kullanırsınız ikinci el maxi cosi almıştım hem taşıdık hem arabaya monte ettik hem bebek arabasına monte ettik oto koltuğuna daha sonra geçtik.

Araba koltuğumuz joie 360 spin.ADAC puanı şu an en yüksek olan oto koltuğu.Henuz oto koltuğuna karar verememislere kesinlikle görün diyorum.Bebegim içinde inanılmaz rahat.Destekleyici extra pedleri var içinde.360 spin olması kullanım kolaylığı sagliyo.Bebegi bindirecegimde koltuğu ceviriyorum,yemek yedirecegimde ya da sıkıldığında hemen kendime çeviriyorum.Biz çok memnunuz kızlar.

Bı sayfa da böyle bir şey gördüm sizce hepsi gerekli fiyat performans ürün mu ne dersiniz

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-20-11-37-58-615_com.instagram.android.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 58
7.5 kg. Benimki arabada duruyor. Araba rahatıma geliyor ama Avm.de yürüyen merdivenlere takılırız diye korktum. Asansör asla gelmiyor. Kanguru taktım ama hiç benlik değil.
Sanırım biz de şu an o civardayızdır. Ergo nun almıştık hiç ağırlık hissetmiyorum. Ki bel fıtığım var.
Avm ler bebekli aileler için tam fiyasko gerçekten. Ama ben de mecburen bebek arabasıyla gidiyorum. Bizimki de duruyor ama açık alanda kabguru daha rahat geliyor.
Dün gittiğim avm de bebek bakım odası çok kötüydü. Arabası tam yatar pozisyon alıyor. Oraya alt değiştirme örtüsünü serip orada değiştirdim bezini. Sonrasında yemek yiyince arabasında durdu. Bu gibi durumlar için araba olmazsa olmaz zaten

Haklısın. Hareket fark etmiştir. Bizimkisi de çok hareketlendi.
Emme süreleri nasıl? Bazen 1 dk emiyor bazen 5 dk. Asla 15 falan yok aylardır
Uyku vakitlerinde uzun emiyor genelde 15 dk falan emer en az gece uyku aralarindada uzun emiyor onun dışında 5 dk emer bırakır.

Uyku vakitlerinde uzun emiyor genelde 15 dk falan emer en az gece uyku aralarindada uzun emiyor onun dışında 5 dk emer bırakır.
Maşallah yine güzel emiyormuş. Oğlumun reflüsü var. 1-2 dk olmadan ağzına geri geliyor O yüzden keyifle devam edemiyor. Yine de büyüdükçe süre kısalması normal sanırım

Kızlar bebeğiniz tamamen yatarken hiç emzirdiniz mi? Şu aşağıdaki gibi;

Memem tıkanmıştı. Ne sağma ne el masajı işe yaramayınca bu şekilde tıkanıklığa çok iyi geldiğini görmüştüm yorumlarda. Ben de denedim ve 2 gün sürekli uğraştığım tıkanıklık 2 kez emzirmede açıldı. Ayrıca oğlum mest ola ola emdi. Hafta sonu bir kaç kez emmek istemeyince böyle denedim ve güle oynaya emdi. Çok zor pozisyon mecbur olmadıkça denemem ama asıl sorum orta kulak iltihabı ile ilişkisi var mı? İnternette sebep olabileceği yazıyor. Siz bu şekilde emzirmeyi deneyimlediniz mi?

Eklentiler

• F73CE7E7-85A0-42E4-8B8F-74C01C9D2555.png
    226,3 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…