Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yaa daha mı az tehlike. denemedim başka bi şey hiç şu an kendi haline az bırakacam ilk alışma bocalamasıdır poponun diye.
Tamam aklında bulunsun. Bizim de ek gıdanın ilk zamanları olmuştu sanki.. Zeytinyağı ve kantaron da denemiştim bu arada, fayda etmemişti bizde ama edenler de oluyor
Sudo cream neden tehlikeliİngiltere'de herkes kullanio
İçeriği temiz değil diye

Tamam aklında bulunsun. Bizim de ek gıdanın ilk zamanları olmuştu sanki.. Zeytinyağı ve kantaron da denemiştim bu arada, fayda etmemişti bizde ama edenler de oluyor

İçeriği temiz değil diye
Travazol bana nedense çok daha basit dandikimsi geliyo ama ya mantar kremi ya sonuçta bebekler için üretilmemiş

Yazdan değil ama büyüyüp hareketlendikleri için bence benimki her ay 1 1 buçuk kilo alıyordu, salı günü kontrolümüz vardı 2 aydır gitmiyorduk2 ayda 1 kilo almış ama emmesi falan gayet iyi günde 10 defadan fazla emiyor ama çok hareketli bir bebek.

Kızlarrr aranızda ana kucağı alıp memnun kalan varmi acil önerilere açığım
Babybjorn her kurusu hak ediyor ancak malesef her urun gibi fiyati cok artti. Imkaniniz varsa oneririm. Hem bebek sikilmiyor oyun oynuyor, kendini salliyor hem de anakucagi cok hafif her yere hatta bir Yere gezmeye giderken bile tasiniyor. Mesela ev gezmesine giderken goturuyoeuz bebegimin uykusu gelirse sallanirken uyuyor

Hmmm ben de denesem mi daha kötü yapmasın? Bizimki hep kızarık pütürlü(
tek yan etkisi azıcık saç dökülür
ilk oğlumda biraz dikkatsizdim küt saçlı doğan cocugu kel yaptım
bunda biraz daha dikkat ettim daha az döküldü

Buraya da yaziiim

Ben tü kaka dediğim sudocremi deneyecem galiba daha basit basit şeyler yiyo ama iki gündür filan az az kaka yapıyodu ve katıydı biraz bayaa kızarmıs popo
Sudo cream neden tehlikeliİngiltere'de herkes kullanio
Travazol krem denedin mi? Bir kere oldu bizde ve o hemen geçirdi. Doğal birkaç krem denemiştim ecowell vs onlar geçirmemişti. Bu da ilaç ama kısa süreden bişey olmaz bence sudokremden daha az tehlikeli
Travazol bana nedense çok daha basit dandikimsi geliyo ama ya mantar kremi ya sonuçta bebekler için üretilmemiş
Bizimki muhtemelen besin alerjisinden, değilse de çok sık ve su gibi kaka yspmasından kaynaklı. Doktor Travazol verdi. Kortizonlu diye biliyorum. Hiç içime sinmedi ama iki kez kullandım. Daha da ilerledi. Sudocrem hemen kesti. Sonra gündüz Mustela gece Sudocrem yapayım diyorum ama olmuyor. Sudocrem sürmediğimde birlaç bezden sonra kızarıklık artıyor hemen. Bu arada gastrocu "Travazol dirençli mantara veriliyor genelde" dedi

Buraya da yaziiim

Ben tü kaka dediğim sudocremi deneyecem galiba daha basit basit şeyler yiyo ama iki gündür filan az az kaka yapıyodu ve katıydı biraz bayaa kızarmıs popo
Merve incia yı denedin mi ben çok memnun kaldım. Pişiği hemen geçiyor

Bize de doktorumuz travazol önerdi.Wala ben kullanmadım.Mantar kremi travazol ben kullanmıştım mantar olduğumda ama benim mantarımi daha beter yaptı.Sudo cream en güzeli.Dun gece sürdüm,bu sabah iyilesmisti bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…