Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bakayım ben de öyleyse , 600e solomom alıcaktım bugün yoksa . Artık taşınmıyor bebe kucakta :rolleyes: bebek arabası itelemekten de nefret ettim .

N Neal bak Merve kaç YTL ye almış , iyi diyor .

Şimdi bir de Ergo mu araştıram 🤦🏻‍♀️

Topiği bozmayın anacım herkes ergolandı aaa🤣

20220524_152116.jpg

Eylül çook seviyo

Yazdan değil ama büyüyüp hareketlendikleri için bence benimki her ay 1 1 buçuk kilo alıyordu, salı günü kontrolümüz vardı 2 aydır gitmiyorduk2 ayda 1 kilo almış ama emmesi falan gayet iyi günde 10 defadan fazla emiyor ama çok hareketli bir bebek.
Haklısın. Hareket fark etmiştir. Bizimkisi de çok hareketlendi.
Emme süreleri nasıl? Bazen 1 dk emiyor bazen 5 dk. Asla 15 falan yok aylardır

Guzel anneler öncelikle size iyi haftalar diliyorum bebislerinizle. Bebek arabasi olarak cybex Kullananlar memnun mu bu kararindan.
Ben minyon bir tipim o yuzden Cok buyuk ve Agir olmamali, apartmanda asansör var ancak giris kapisinda 10 basamak merdiven var, yani Ben bebegi bir de arabayi yukari cekecegim o yüzden Ilk bir sene icin su bebek besigi gibi olan Modeli alayim diyorum. Siz ne dersiniz ?

Guzel anneler öncelikle size iyi haftalar diliyorum bebislerinizle. Bebek arabasi olarak cybex Kullananlar memnun mu bu kararindan.
Ben minyon bir tipim o yuzden Cok buyuk ve Agir olmamali, apartmanda asansör var ancak giris kapisinda 10 basamak merdiven var, yani Ben bebegi bir de arabayi yukari cekecegim o yüzden Ilk bir sene icin su bebek besigi gibi olan Modeli alayim diyorum. Siz ne dersiniz ?
Ben son anda Cybex Eezy S Twist ten vazgeçtim. Arkadaşım aldı çok memnun. Hafifti. 10 basamak çıkabilir miydim bilmiyorum ama mutlaka mağazada deneyip almalısınız.

Just benim bebek alışverişinde en memnun kaldığım bebek arabası oldu. Uygun fiyatlı Hem çok hafif, hem çok kolay açılan bir model aldım. Baby plus street. Alırken bu özelliklere bak.

Eklentiler

• C40ECE8E-526F-4841-B2FB-20D31DBD068F.jpeg
    C40ECE8E-526F-4841-B2FB-20D31DBD068F.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 66
X