Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlarrr aranızda ana kucağı alıp memnun kalan varmi acil önerilere açığım
1 ay önce ikinci elden, az kullanılmış 4moms mamaroo aldım , acayip memnun kaldık, iyiki almışım . Orda uyuyor , vakit geçiriyor baya seviyor . Klasik sağa sola sallanan baska bi ana kucağı vardı bizde onu hiç sevmemişti . Gerçekten her bir kuruşu hak ediyor bence 4moms .

Kızlarrr aranızda ana kucağı alıp memnun kalan varmi acil önerilere açığım

Salanan baby plus var 2ci el aldım temizdi,
ara ara uyuyordu içinde şimdi 5 aylığa yaklaştı
dik oturması olmadığı için eskisi kadar vakit geçirmek istemiyor

Salanan baby plus var bende hiç sevmedi ilk 20 gün onda uyudu o kadar
Eylül kuş senin kucağını seviyor
Çok pahalı o marka alırım sevmez para boşa gider
Merhabalar nuna leaf kullanıyoruz ben çok memnunum
Aklımda bu var benimde inşallah bende memnun kalırım
Salanan baby plus var 2ci el aldım temizdi,
ara ara uyuyordu içinde şimdi 5 aylığa yaklaştı
dik oturması olmadığı için eskisi kadar vakit geçirmek istemiyor
Senin sallaman gerekiyor degilmi otomatik değil sanırım
Ben almıştım ama minnak bebem rahat olamadı içinde galiba bir tık daha büyümemiz lazım
O minnak paşayı yerim ben ilerde lazım olma ihtimali yüksek bacım seninki hangi marka

Buraya da yaziiim

Ben tü kaka dediğim sudocremi deneyecem galiba daha basit basit şeyler yiyo ama iki gündür filan az az kaka yapıyodu ve katıydı biraz bayaa kızarmıs popo
Bazen mecbur kalıyoruz yapmayız dediğimiz şeylere inşallah iyi gelir kuzuya

Ben de sudo cream alicam bugün e bebekten.Poposu fena kızardı ama acimiyo anlamadımbu kızarıklık nasıl acımaz.3 gündür pamuk ve su kullaniyoruz temizliğinde.

Bencd yediklerinden yani temizliğiyle ilgili değikdir yav
Olabilir Mervem.Bana da mantıklı geldi bu dediğin.Temizliginde bı değişiklik yapmadık.Serit daha maviye dönmeden bezini degisiyorum önceden de böyleydi,iki günde bir yıkıyoruz,pisik kremimizden de çok memnunuz.Allah başka dert vermesin pisigi de çözeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…