Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aynen öyle canım bence krem almak daha mantıklı ben her gün yıkıyorum bi de isilikleniyo biraz gıdıklı diye. Yani normal kreme devam edip açıkcası çok kızarıklıkta sudokrem ya da hametan filan kullanılıyo galiba öyle bi şey de yapabiliriz. Benim kız iki gündür az az çok sık kaka yaptı ondan oldu bence. Bi kac gün normal haliyle bi bakacam. Direkt sudocreme de alıştırmak istemiyorum açıkcası.

Travazol krem denedin mi? Bir kere oldu bizde ve o hemen geçirdi. Doğal birkaç krem denemiştim ecowell vs onlar geçirmemişti. Bu da ilaç ama kısa süreden bişey olmaz bence sudokremden daha az tehlikeli

Travazol krem denedin mi? Bir kere oldu bizde ve o hemen geçirdi. Doğal birkaç krem denemiştim ecowell vs onlar geçirmemişti. Bu da ilaç ama kısa süreden bişey olmaz bence sudokremden daha az tehlikeli
Yaa daha mı az tehlike. denemedim başka bi şey hiç şu an kendi haline az bırakacam ilk alışma bocalamasıdır poponun diye.

Senin sallaman gerekiyor degilmi otomatik değil sanırım

yok otomatik sallanan aldım, kademeli oluyor
1-2 ci kademeye getiriyorum yavaş yavaş sallıyor
mayıştığı zaman puset örtüsü örtüyorum ortam hafif karanlık oluyor uyuyor

kasım - aralık gibi fiyatı 450 falandı alsam mı almasma mı kararsız kalmıştım,
sonra dedim doğumu bekleyeyim sonrasında bakarım
Türkiyede bir şey uçmadan durur mu
olmuş sana 2 bin tl civarı , letgodan 400 tl ye aldım
kullanan temiz kullanmış, bende temiz kullandım bende 1-2 aya satarım

Son düzenleme:
Buraya da yaziiim

Ben tü kaka dediğim sudocremi deneyecem galiba daha basit basit şeyler yiyo ama iki gündür filan az az kaka yapıyodu ve katıydı biraz bayaa kızarmıs popo

ben zeytinyağcıyım, hem aç karna içiriyorum hem de poposuna kullanıyorum
bizim ki pul pul olup hafif kanamalar olmuştı,
1 bez değiştiirdim , 2 zeytinyağ sürdüm 3-4 güne toparladık
Bebisi konak olan varmıydı benimkinin kafasından biseyler çıktı sanırım konak bugün zeytinyağı sürüp yikicam inşallah iyi gelir
bizim ki uzun sürdü, zeytinyağ sürdüm 1 saat boyunca gittim geldim masaj yaptım hafif tarakla taradım geçti çok şükür

Popoya mideye kafaya diyosuuun

Popoya mideye kafaya diyosuuun

bi sürü pişik kremi aldım, pahalı ucuz fayda vermedi
sonra popom daha özel öyle kimyasallarla işim olmaz dedi
zeytin yağı iyice ısıttım soğuttum onu popoya
saf ısıtılmamış hali mide ve kafaya

cocuk 8 günde bi kaka yapıyordu ,
aç karna 1 çay kaşığı veriyorum fayda vermedi
sonra 2 çay kaşığı içirdim, artık günde 1 kere yapıyor artık

Son düzenleme:
Du bakalım ben napsam

Du bakalım ben napsam

bizim bez sleepy bio natureldi (hepsi de ki 1 alana 1 kampanyasında stok yapmıştım)
o da pişik sebebiydi, onu prime premium care ile değiştirdim
o da faydalı, 4 numaralarım bitmek üzere, ama artık pahalılandı, ilk cocukta molfixciydim
5 numarada molfix stoğu yaptım artık poposu dünya malına alışmıştır diye düşünüyorum

Ben de sudo cream alicam bugün e bebekten.Poposu fena kızardı ama acimiyo anlamadımbu kızarıklık nasıl acımaz.3 gündür pamuk ve su kullaniyoruz temizliğinde.
Temizlikle ilgisi yok. Besin alerjisinden bizim. Sizinki de tepki veriyordur. Daha yeni tanıştığı tatlar var sonuçta. Zamanla toparlar inşallah.
Bence vaktin varsa direkt suda yıkayın artık yaz geldi. Ben de daha sık yıkayıp bol havalandıracağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…