Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
4 çocuklu bi arkadaşım var bana dediki kırkı çıkınca çocuğu kendi odasına koy git gel emzir . Bakıyorum çocukları çok iyi mutlu vs eşi de destekledi . Pek yatak mı anne yanı mı alsam derken sanırım odasında yatıracağım
Ben anne yanı olabilen ahşap beşiklerden almıştım ama 5. ayda kullanmaya başladık. Bazı şeylere yaşarken karar veriliyor😬 4 ay yatak yüzü görmedi çocuğum kucağımda yaşadı 😅
merve merve mapustan çıkmışsın hoşgeldin 😆

4 çocuklu bi arkadaşım var bana dediki kırkı çıkınca çocuğu kendi odasına koy git gel emzir . Bakıyorum çocukları çok iyi mutlu vs eşi de destekledi . Pek yatak mı anne yanı mı alsam derken sanırım odasında yatıracağım
40 ı çıkınca mı?? Gece dahil mi bu olaya?
Pedagoglardan 2 yaşına kadar oda ayırmayı önermeyenler var.
Kim ne derdr desin 40 günlük bebeğimi yanı başımdan ayıramazdım. Şu an bile ayırmam

Ben anne yanı olabilen ahşap beşiklerden almıştım ama 5. ayda kullanmaya başladık. Bazı şeylere yaşarken karar veriliyor😬 4 ay yatak yüzü görmedi çocuğum kucağımda yaşadı 😅
merve merve mapustan çıkmışsın hoşgeldin 😆
Doğru buna doğurunca karar vermek en doğrusu sanırım bir şey almayacağım 😃

Benimki de bir aylıktan beri mememde uyuyo gece sabaha kadar tşk 🥲 sarılıp yatıyoz

Ilk bebeyi hep odasinda uyuttum, bunlar premature olup 1 ay yogun bakimda kalinca elimden birakasim koynumdan ayirasim gelmedi, oda isisi onemliydi, biri agir refluydu bogulur duymam diye korktim vb. odamda ikisini bir park yataga koydum gitti. Sonra biri yanima transfer oldu, sabaha dogru ikinci de geliyor.
Baktim b*ku cikiyor, bugun ikinci park yatagi koydum odaya bakalim ne olur? Ama 1-2 ay icinde odalarina geceriz yavastan. Plan bu... 😁

Ilk bebeyi hep odasinda uyuttum, bunlar premature olup 1 ay yogun bakimda kalinca elimden birakasim koynumdan ayirasim gelmedi, oda isisi onemliydi, biri agir refluydu bogulur duymam diye korktim vb. odamda ikisini bir park yataga koydum gitti. Sonra biri yanima transfer oldu, sabaha dogru ikinci de geliyor.
Baktim b*ku cikiyor, bugun ikinci park yatagi koydum odaya bakalim ne olur? Ama 1-2 ay icinde odalarina geceriz yavastan. Plan bu...
merve merve Çok ozledim gercekten, hosgelmissin :)) OiOi🙈

Baktim b*ku cikiyor, bugun ikinci park yatagi koydum odaya bakalim ne olur? Ama 1-2 ay icinde odalarina geceriz yavastan. Plan bu...
merve merve Çok ozledim gercekten, hosgelmissin :)) OiOi🙈
Beybipılasın suyu mu çıktı püü size
Hoşbuldum. 🥰

Allah kurtarmış. Hoş geldin. Az daha gelmesen temiz çamaşır, cuğara paketleyip ziyaretine gelecekti site ahalisi. Ben gelsem Goon getirirdim, o yüzden gelmedim 🤓
Kızlar selamlar, anne yanı park yatak aldık içine de yataştan twiny yatak aldık. Ama bir de yatağın juno yatağı var onu almak gerekir mi? Bebek doğunca direkt kendi yatağına yatırabilir miyim? Ekstra bir yatak alman gerekir mi 🙄
Çok pahalı. Bize bir arkadaşım verdi. Gerçekten gece gündüz kullandık ilk 1,5-2 ay kadar ama evet tekrar ediyorum, çok pahalı
Reflü yatağı alabilirsin canım.Benim en çok kullandığım şey oldu.Hem emniyet,hem de konfor açısından çok kullanisliydi.Twiny sünger bı yatak.Sahsen ben sünger yatak aldığıma çok pişman oldum.Yumusakti ve doktorlar yumuşak yatak onermiyolar.Neden satiliyo o zaman bu sünger yataklar onu da anlamadım ben.Boyle olunca gidip e bebekten yaylı yatak aldım ve çok memnunum.Donmeye başlayınca sünger yumuşak kaldı zorlandı sungerde dönerken.E bebekten aldığım yatağı çok sevdi bebeğim🥰Juno yatağı bilemiorum.Kullananlar yorum yapicaktir mutlaka.Bebek doğunca yatirabilirsin direk kendi yatağına.Biz yatirmistik.İcine de reflü yatağını koymuştuk.
Bende de Twiny var ya iyi değil miymiş o :/

Allah kurtarmış. Hoş geldin. Az daha gelmesen temiz çamaşır, cuğara paketleyip ziyaretine gelecekti site ahalisi. Ben gelsem Goon getirirdim, o yüzden gelmedim 🤓

Çok pahalı. Bize bir arkadaşım verdi. Gerçekten gece gündüz kullandık ilk 1,5-2 ay kadar ama evet tekrar ediyorum, çok pahalı

Bende de Twiny var ya iyi değil miymiş o :/
Getir goon getir 🤣

IMG-20220613-WA0014.jpeg

Şu markanın şampuanı losyonunu aldım
Hamilelere duyurulur. Temiz içerik. Henüz geçemedim. Elimdeki mustelalar dibinde bitmek üzere.

N Neal kuzu ben sevmedim sünger yatak.Yayli bebek yatağı aldım çok memnunum.Sunger yatağın olayıni da hiç anlamadım.Doktor sert yatak olmalı dio park yatağa ilk olarak süngerli yatak satiliyo.

N Neal kuzu ben sevmedim sünger yatak.Yayli bebek yatağı aldım çok memnunum.Sunger yatağın olayıni da hiç anlamadım.Doktor sert yatak olmalı dio park yatağa ilk olarak süngerli yatak satiliyo.
Ben de o ara çok baktım sanki hep sünger yatak alınıyordu. O öneriliyor gibi kalmış aklımda :KK43: Bana sert gibi geliyordu hatta bu yatak. Daha da mı sert olmalıymış

Ben de o ara çok baktım sanki hep sünger yatak alınıyordu. O öneriliyor gibi kalmış aklımda :KK43: Bana sert gibi geliyordu hatta bu yatak. Daha da mı sert olmalıymış
Bizim doktorumuz sert yatak tavsiye etti canım.Sungere göre daha sert şu an kullandığımız yatak.Bizim yatakların bebek için olan boyutunu düşün.Tam olarak öyle.

X