Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çiftli almaya gerek yok benceya. Zaten hiperlaktasyon sebebi ile çok önerilmiyor diye biliyorum.
Baby plus ın almıştım doğumdan önce. Doğumdan sonra onu yetersiz bulup hastane tipi kiraladım çok memnun kaldım. Sonra çok az kullanmaya başlayınca kiralamayı bıraktım. Geçen lazım oldu baby plus denedim isteksizce. Ama iyi boşalttı şaşırdım.

Doktora sormuştum ben de yutuyor diye. Yutmasında hiçbir zarar yok demişti. Doktoru aspiratörü önermiyor. Günde 7-8 kere mümkünse beslenme öncesi serum fizyolojik ile damlatmamı istiyordu. Gerçekten sık yapınca açık olduğu için beslenmesi de rahat oluyor.

Kızlar deniz malzemeleri aldınız mı? Nasıl girecek bu bebeler. Bakıyorum ama 6 ay için bir şey bulamadım
Ben bakmaya başladım canım GAP ten mayo baktim,LCW pancolarini beğendim bı de alıp stop diye bı site var ordan da slip stop alicambı bak çok tatlılar.

Bu serum fizyolojigi bildiğiniz şişeden sıkıyoruz değil mi, yani mesela göz damlası gibi damlatiyormuyuz yoksa ? Bende tazyikli mi sıkmış oluyorum acaba ki sümüğü sıkmadan önce görüyorum ama sıkınca çıkmıyor da kayboluyor anlamadım geriye mi kaçıyor sonra hır hır hır ses

Yutmasında bir sakınca yok korkmayın
Hemşireler söylüyor zaten siz serum çıkınca serum gelmeyecek korkmayın diye
Küçük oldukları için yutuyorlar
Büyütünce o sorunda ortadan kalkacak

Ben bakmaya başladım canım GAP ten mayo baktim,LCW pancolarini beğendim bı de alıp stop diye bı site var ordan da slip stop alicambı bak çok tatlılar.
Kız bebeklerine daha tatlış şeyler var
Bakayım canım güzel farklı denk gelirsen link atar mısın
Peki kucağında mı girmeyi düşünüyorsun? Bebek için istediğim gibi bir şey bulamadım. Boyun simidini asla istemiyorum

Buruno ya da otribebe 5 ml olanlardan kullanıyorum. 2 buruna tek seferde yaklaşık yarısını kullanıyorum. 2 ml kadar.
Eğimli tutup sıkmak iyi oluyor

Amaninnn yeni gördüm
Bn porselen tabakta yediriyorum şuan cnm
Oioi kaşık ve ebebeğin kendi markasını aldım 4 tane vardı
suluk avent
Önlük bütçene zevkine göre
Meyve Filesi weenin silikon olandan
1 hafta oldu başlayalı tadımlara iyi gidiyor şuan

Kız dün parkeyi yalarken buldum afiyet olsun diyip kaldırdım

Yaa çok heyecanlı günler
Darısı başımıza

Tabaklarını sizinkilerden ayrı tutmak zor oluyor mu peki. Porselen olursa ben görmediğimde bulaşık makinesine atılır illa bir girer gibi geliyor.

Kızlar deniz malzemeleri aldınız mı? Nasıl girecek bu bebeler. Bakıyorum ama 6 ay için bir şey bulamadım

6 ay öncesi havuz, 1 yıl öncesi deniz cocuklara yasak
derileri
klorlü su ve tuzu suyu kaldıracak yapıda değilmiş,
dr antalyaya gideceğiz uzun yolculukta ne yapmalıyım dedi
bol bol emzir ve suya sokma dedi

Yaa çok heyecanlı günler
Darısı başımıza

Tabaklarını sizinkilerden ayrı tutmak zor oluyor mu peki. Porselen olursa ben görmediğimde bulaşık makinesine atılır illa bir girer gibi geliyor.
Bazen ayrı tutuyorum bazen unutup atıyorum ne yalan söyleyim
Olur o kadar takılma ya bnce
Paşabahçe’nin figürlü tabağı var abinin onları kullanıyorum çıkınca ona da tavşanlı alcam

Canım biz de kucağımızda sokmayı düşünüyoruz gidersek tabii. Uv korumalı tulum tarzı mayo alıcam oğluma. Boyun simidi istemez asla benm oğlan özgürlüğüne düşkün. Kollukta olmaz henüz bebekler. Deniz sonrası Panço bakıcam birde

Almadım eğer gidersek mayo bez yeterli şuan için dr sormadım gerçi deniz havuz uygun olur mu diye olmazsa da tek ayaklar girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…