Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
AA her şeyi elinizde mi yıkıyorsunuz.Bir de çalışıyorsunuz nasıl yapıyosunuz

Sevindim bu yorumu okuyunca. Kendi doktorumada bir danışayım. Biz de eylül gibi gitmeyi düşünüyoruz. 8 aylık oluyor

İnşallah cnm bnm alerji de azalır sende rahat bebişte rahat olur
Deniz işini Bnde soracam muhakkak aklımda
Bana da dr domates limon portakal muz yeme dedi yazın da. Kavun karpuz çok alerjikmiş aklında olsun
Ayyy muz muu diğerlerini tüketmiuorum ama muz yiyorum Onu bir araştırayım bugünlerde iyice huzursuz reflüsü de azdı. Kavun karpuz da çok severim ama yapacak bir şey yok yemiyorum

Günaydıın
Evet bebeğin beslenme aksesuarlarından bahsediyorduk da elde kendinizinkileri nasıl yıkıyorsun ya zor olmuyor mu. Maşallah ama
Ben makineye koymak istemiyorum Zaten ben yapmıyorum ama elde hiçbir türlü yapamazdım.

Deniz bence faydalı canım. Ben baya şifa olsun diye bol bol girsin istiyorum. Sen tabii yine kendi doktoruna sor kafan rahat etsin

İçme suyunda nasıl yıkıyorsunuz? Arıtıcı ya da damacana mı? Doktor tavsiyesi mi?

Kızlar deniz malzemeleri aldınız mı? Nasıl girecek bu bebeler. Bakıyorum ama 6 ay için bir şey bulamadım
Canım ben carter's spf 50 mayo ve markasını net hatırlamadığım spf 50 bir şapka aldım.sonra alttan çıtçıtlı yarım kollu bir mayo ve yine güneş koruyuculu yarım kollu bir mayo daha aldım , bir de heves ettim e bebekten bikini aldım güneş kremini mustela aldım , trukid sinek kovucu ve hero stick de aldım. 9-12 aldım genelde mayolarını..genelde likralı olduğu için büyük olmaz sanırım.
Denize girmek için de tenteli simidi alındı tabi onu es geçmemeliyim sanırım

Ayy ben tenteli simit bulamadım istediğim gibi. Var mı marka model, link
Carterse baktım bayıldımmm çok teşekkür ederimm

Sinek koruyucuyu alerji doktoruna soracağım ben de

Bol bol bebek bezi ve ıslak mendil al yazın doğacaksa sıfır kol zıbın her dakika kirlenecektir emin ol. Bebek çantası emzik(vermeyi düşünüyorsan) doğum için kendine ayrı birkaç tane bez al hastanede ihtiyacın olacak Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsün

Damacana suyla yıkıyoruz canım.Doktora hiç sormadım bile.Ben öyle rahat ettiğim için öyle yıkıyorum.
Bende şuana kadar içme suyu ile yıkıyordum ariticidan alıp kaynatip yikiyordum ama artık dusa sokmaya karar verdim hatta geçen gün babasinin kucağına verdim kendi yıkanırken yıkayıp verdi bana

Ayy ben tenteli simit bulamadım istediğim gibi. Var mı marka model, link
Carterse baktım bayıldımmm çok teşekkür ederimm

Sinek koruyucuyu alerji doktoruna soracağım ben de
Benim aldığım ürün bu .. zaten kıyıda benimle olacağı için aşırı güvenlikli bir şey tercih etmedim

Ya çok şeker Kuzucuk büyümüş de ayaklarını da sokup rahatça oturur da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…