Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hangisini diyosum bi linkler misin bizi

İşte kullanana sormak lazım o zaman alınabilirmiş

Ayyy sarkmasındansa zor olsun ayol
Ben emzirme sutyeni demiyorum ama normal sporcu sutyenini diyorum, emzirme almadım çünkü ama dgerini soruyorsan bakayim

Göğüs ucu belli olur diye ben de süngerli düşündüm başta, ama düşününce süngersiz daha mantıklı geldi. Niye sarksın kız, süngeri olmasa da tutacak sonuçta

Dalin çöp maalesef alma.

Ben farmasininkini aldım gözümü de yakmadı.
İçinde sls paraben vs bir şey de yok içeriği de ortalamaya göre temiz.
Aslında siveno alacaktım farmaside temizlik malzemesi alırken acayip uyguna geldi aradan çıkarttım onu da :)

Hadi hayırlı olsun.

Geçen penti de de baktım aynı normal sütyen gibi emzirme çok güzeldi sarkmaz onlarla salarsan takmazsan belki sarkar gerçi Buda kişiden kişiye değişiyor yapı meselesi oluyor

Göğüs ucu belli olur diye ben de süngerli düşündüm başta, ama düşününce süngersiz daha mantıklı geldi. Niye sarksın kız, süngeri olmasa da tutacak sonuçta
Göğüs ucu belli olmuyor çünkü ped kullanıyorsun süt akmasın diye ama bence süngerli daha hoş duruyor, ana olcaz diye ölmedik ya
Bu arada yumuşak süngerliler emzirmede rahatmış, magic form dagi falan bakmak lazım
https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0949332001.html

Bu model benim dediğim, normalde kullandigim yani. Asagiya dogru fotolari var, ince sungerli.
bunlardan ben de kullanıyorum soor yaparken ama emzirirken askıdaki aparattan direkt açmak daha kolay olur sanki, o yüzden mecbur emzirme sütyeni bakıcam süngerli

Geçen penti de de baktım aynı normal sütyen gibi emzirme çok güzeldi sarkmaz onlarla salarsan takmazsan belki sarkar gerçi Buda kişiden kişiye değişiyor yapı meselesi oluyor
Aa pentide bakmamıştım ordan da bakayım. Şuan 75A kullanıyorum ve destekli yani büyüse büyüse ne kadar büyüyebilir ki kaç beden almalıyım şimdiye kadar da 3 kg almışım, öyle çok kilo alıcak gibi de durmuyorum. Acaba 75 c 75 d falan mı olur yoksa 80 a gibi mi

Mühendisinoglu sayfasından baktım bikaç yerden yorumları okuyarak aldıklarım kararsız olanlara fikir olsun.
2paket 1numara Pampers Pure bez
Çamaşır deterjanı ve emzik biberon temizleyici Green Clean
Şampuan+pişik kremi+vücut nemlendici diğer doğal içerikli ürünlerin bile alerji yaptıgı bebeklere doktorların tavsiyesi olan ürünlerden aldım.
Şampuan Minidolin göz yakmıyo (kendi sitesinden)
Pişik kremi+vücut nemlendirici Minoris (dermoeczanem sitesinden)
Mustela göğüs ucu kremi (dermoeczanem)
Nivea baby kremli kalıp sabun(dermoeczanem)
Babyme jelli gögüs pedi(ebebek)
Biberon+süt saklama poşeti Lansinoh
H&M emzirme sütyeni aldım ama atletli daha cok kullanırım diye düşünüyorum atlet alcam

Güzel günlerde kullan.

Sende de hiç meme yokmuş yani Bn b cup kullanıyorum öbür cuplara anlamıyorum 80 max 85 takarsın o da çok şişerse bnm göğüsler Hollanda ineği memesi gibi olmuştu

Nivea nın sabunu temiz şampuan mı kötü şimdi
Güle güle kullan

Kızlar bana memem buyudu demeyin benimkileri görmediğiniz için size öyle gelio olabilir silikonlarim var A cup tan D E cup arasına çıktım.Suan cup imi bilmiorum göğüslerim infilak halindeemzirmeden sonra ilk işim protezlerimi kucuguyle değiştirmek olacak.Sigamiorum kızlar hicbiseyin içine.30.haftamdayim 3 kilo aldım vücudum zayıf ama memeler büyüdükçe büyüdü.Daha büyücek mi bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…