Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar aranızda sebamed alan, kullanan, yada almayı düşünen varmı acep?

Sebamed in bebek ürünlerindem cok memnunum.

Buyuk ogluma ilk dogdugunda herseyi mustela almistim. sonra sebamed e gectim. hala sampuanini sebamed kullanıyorum.

kucuk ogluma direk sebamed yeni dogan sampuani ve sabunu aldım ayrica pisik kremide sebamed aldim. Gayet memnunum. yazin gunes kremini de sebamed kullaniyorum.

kokusu musteladan daha cok hosuma gitti. ayrica oglumun saclarini daha parlak ipeksi yapti.

benimde aklımda var şuanda en azından sadece şampuanı sebamed alayım diye düşünmeye başladım ama bilemedim de hiç akıllanmıyorum aklımda hala mustelada

Henüz almadım. En son alacam kendime alınacakları.
Az kaldı zira kendime gectim artik
Trendyolda akdağ sportswear diye bir mağazadaki modeller hoşuma gitti, ama henüz almadım. Beklemedeyim
Onu görmüştüm ben de merak ediyorum
Son ay almayı düşünüyorum bn göğüsü iyiden büyücek ona göre
Benim zaten buyuktu, daha buyudu, ona gore daha da buyugunu alcam, az kaldi
H&m de var, pamuklu çok rahat.
Sütyen yerine atletleri tavsiye ederim.
Her şeyin içine giy çık, zaten insan emzirdiği sürece sütyeni zul görüyor.
Ben şuanda da yazları evde body olarak giyiyorum o atletleri
Valla buyuk gogusten ve prolaktinoma rahatsizligimdan 1 yildan fazladir h&mnin sporcu sutyenlerini giyiyorum, cok memnunum normal sutyen gibi hem topluyor hem de asiri rahat. Dedigin iyi oldu ben de gittigimde ordan bakaym en mantıklısı. Ben de daha cok atlet düşündüm evet daha iyi olr

Evet sen al artık. Benim göğüsler küçük ya gormeden alamayacam sanırım.

Henüz almadım. En son alacam kendime alınacakları.
Kendimizi sona bıraka bıraka kapanmalara falan denk gelicez diye korkuyorumgerçi netten alırız ama sütyeni de denemeden almak minik göğüsle biraz zor
H&m nin bahsettiğiniz modeli göğüsleri sarkıtmaz mı ya? Daginin falan süngerlilerini önermişlerdi sarkmayı önlesin diye

Benim de sütyeni ellemem lazım ölçmem lazım minik meme dert ama korkma daha hiç bi yer kapanamaz.

Yok bircok modeli var, benim aldigim da sungerli mesela, sarkitmiyor gayet iyi duruyor anlasilmyor spor sutyeni oldugu

Sarkmaz ya sütyensiz bırakma göğüsü bnm hiç sarkmadı yani emzirme sütyenleri gayet iyi tutuyor

merve mustela setin sachanedendi dimi , üts den baktın mı orijinal olup olmadığına

Sachaneden evet. Bakmadım güvendiğim için. Nasıl bakcam?
Google a üts yazınca seçenekler çıkıyo barkod numarasını yazınca bilgiler çıkıyor ama bn tam anlayamdm üts yi aslında o yüzden sormuştum ben baktım mustela vs yazıyor ama çakma bir ürün de ne yazdığına denk gelmedim o yüzden acaba bakamıyormuym diye şey etmiştim

b
Senin orijinal miydi peki?
ben dün aradım bizim internet satışımız yok telefonla bilgi veremeyiz o yüzden mail atın ürünleri bakalım dediler mail attım ama cevap gelmedi henüz, ama göz yaktığınıa göre orjinal değil diye düşünüyorum, orjinal mustelada böyle bir sorun olmaz bence

Süngerli emzirme sütyeni sıkıntı olur, açtığın zaman geri kapanır

Yok bircok modeli var, benim aldigim da sungerli mesela, sarkitmiyor gayet iyi duruyor anlasilmyor spor sutyeni oldugu
Hangisini diyosum bi linkler misin bizi
Sarkmaz ya sütyensiz bırakma göğüsü bnm hiç sarkmadı yani emzirme sütyenleri gayet iyi tutuyor
İşte kullanana sormak lazım o zaman alınabilirmiş
Süngerli emzirme sütyeni sıkıntı olur, açtığın zaman geri kapanır
Ayyy sarkmasındansa zor olsun ayol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…