Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Üzgünüm canım biraz daha büyüyecekmiş son zamanlarda ve emzirirken Benim şu anki hali silikonlu gibi oldu eşimin çok hoşuna gidiyor

Sende de hiç meme yokmuş yani Bn b cup kullanıyorum öbür cuplara anlamıyorum 80 max 85 takarsın o da çok şişerse bnm göğüsler Hollanda ineği memesi gibi olmuştu
Yok vallahi Ben sadece cupı buyur diye düşünmüştüm, 75-80-85 sırt genişliği değil mi? Sırt niye büyüyor ki

Yok vallahi Ben sadece cupı buyur diye düşünmüştüm, 75-80-85 sırt genişliği değil mi? Sırt niye büyüyor ki
Öylemi meme büyüyünce numara büyümez mi bnm memeler büyüdü biraz 95 aldım aman sen denemeden alma

Yok zaten ben bunu emzirme icin demedim, bunu normalde kullaniyorum, emzirme sütyeni ariyorum ben de, birisi h&mden bak deyince olabilir ordan bakayim normalini de kullanıyorum memnunum dedim emzirme sutyeni ve atleti ariyorum ben de.

Yok zaten ben bunu emzirme icin demedim, bunu normalde kullaniyorum, emzirme sütyeni ariyorum ben de, birisi h&mden bak deyince olabilir ordan bakayim normalini de kullanıyorum memnunum dedim emzirme sutyeni ve atleti ariyorum ben de.
He pardon ben hiç anlamamışım olayı bem de dagi ve magic form arasındayım çok kaliteliler ve yumuşacıklar ama beden ne olur onu bilemediğim için beklemedeyim

He pardon ben hiç anlamamışım olayı bem de dagi ve magic form arasındayım çok kaliteliler ve yumuşacıklar ama beden ne olur onu bilemediğim için beklemedeyim
Hehehe olsun magic formu duymamistim aklımda bulunsun o da. Dagiyi biliyorum ama bakmadim hic. Bi gun avmden filan bakmam lazim. Bu magic form intte mi var sadece.

Sen iadeni edebiliyosan et. Icine sinmedi çünkü. Ben kullanıcam canım.
kargoyu gönderdim bugün umarım sorunsuz iade olur, beni şaşırtan mustela gibi bir firmada bu sorunun yaşanması, ürün iade olmazsa mustela ile iletişime geçicem

Kızlar ya ben yediğim içtiğim kullandığım hicbiseyi değiştirmedim.Doktorum da normal hayatına devam et dedi.Susi bile yiorum yani ama gebeliğimin hicbi döneminde rahata eremedim.Su meşhur balayı aylarını yaşayamadım.İlk 5 ay aralıksız kustum aç yaşadım sonra kusmalarim seyreldi ama yemek yiyememe halı devam bı de ağrılar ve nefes alamama eklendi.Hayirlisiyla dogursaydim

Suşi mi ama çok zararlı bebişe zararlı şeyleri bırakırsan faydalıları yersin
Ağrı ve nefes normal baskı yaptıkça daha da zorlayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…