Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bana memem buyudu demeyin benimkileri görmediğiniz için size öyle gelio olabilir😂😂 silikonlarim var A cup tan D E cup arasına çıktım.Suan cup imi bilmiorum göğüslerim infilak halinde😂😂emzirmeden sonra ilk işim protezlerimi kucuguyle değiştirmek olacak.Sigamiorum kızlar hicbiseyin içine.30.haftamdayim 3 kilo aldım vücudum zayıf ama memeler büyüdükçe büyüdü.Daha büyücek mi bilen var mı😂
Üzgünüm canım biraz daha büyüyecekmiş son zamanlarda ve emzirirken 😬🙈 Benim şu anki hali silikonlu gibi oldu eşimin çok hoşuna gidiyor 😂

Sende de hiç meme yokmuş yani 😝😝Bn b cup kullanıyorum öbür cuplara anlamıyorum 80 max 85 takarsın o da çok şişerse bnm göğüsler Hollanda ineği memesi gibi olmuştu 🤣
Yok vallahi😂 Ben sadece cupı buyur diye düşünmüştüm, 75-80-85 sırt genişliği değil mi? Sırt niye büyüyor ki🙄

Yok vallahi😂 Ben sadece cupı buyur diye düşünmüştüm, 75-80-85 sırt genişliği değil mi? Sırt niye büyüyor ki🙄
Öylemi 🤣🤣 meme büyüyünce numara büyümez mi 🤣🤣🤣 bnm memeler büyüdü biraz 95 aldım 🙈aman sen denemeden alma 🤪

Göğüs ucu belli olmuyor çünkü ped kullanıyorsun süt akmasın diye ama bence süngerli daha hoş duruyor, ana olcaz diye ölmedik ya😂
Bu arada yumuşak süngerliler emzirmede rahatmış, magic form dagi falan bakmak lazım

bunlardan ben de kullanıyorum soor yaparken ama emzirirken askıdaki aparattan direkt açmak daha kolay olur sanki, o yüzden mecbur emzirme sütyeni bakıcam süngerli🙈

Aa pentide bakmamıştım ordan da bakayım. Şuan 75A kullanıyorum ve destekli🙈 yani büyüse büyüse ne kadar büyüyebilir ki kaç beden almalıyım🙄 şimdiye kadar da 3 kg almışım, öyle çok kilo alıcak gibi de durmuyorum. Acaba 75 c 75 d falan mı olur yoksa 80 a gibi mi 🤯
Yok zaten ben bunu emzirme icin demedim, bunu normalde kullaniyorum, emzirme sütyeni ariyorum ben de, birisi h&mden bak deyince olabilir ordan bakayim normalini de kullanıyorum memnunum dedim 🤭 emzirme sutyeni ve atleti ariyorum ben de.

Yok zaten ben bunu emzirme icin demedim, bunu normalde kullaniyorum, emzirme sütyeni ariyorum ben de, birisi h&mden bak deyince olabilir ordan bakayim normalini de kullanıyorum memnunum dedim 🤭 emzirme sutyeni ve atleti ariyorum ben de.
He pardon ben hiç anlamamışım olayı😂 bem de dagi ve magic form arasındayım çok kaliteliler ve yumuşacıklar ama beden ne olur onu bilemediğim için beklemedeyim

Kızlar tokalarim geldiiii😍😍😍😍bu kadar güzel olmak zorundalar mii😭😭😭Hayırlısıyla doğsa da taksam saçlarına kiziminnn😍😍😍

Eklentiler

• IMG_20210908_113925.jpg
    IMG_20210908_113925.jpg
    245,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210908_113920.jpg
    IMG_20210908_113920.jpg
    253,6 KB · Görüntüleme: 47
He pardon ben hiç anlamamışım olayı😂 bem de dagi ve magic form arasındayım çok kaliteliler ve yumuşacıklar ama beden ne olur onu bilemediğim için beklemedeyim
Hehehe olsun🤣🤣 magic formu duymamistim aklımda bulunsun o da. Dagiyi biliyorum ama bakmadim hic. Bi gun avmden filan bakmam lazim. Bu magic form intte mi var sadece.

Sen iadeni edebiliyosan et. Icine sinmedi çünkü. Ben kullanıcam canım.
kargoyu gönderdim bugün umarım sorunsuz iade olur, beni şaşırtan mustela gibi bir firmada bu sorunun yaşanması, ürün iade olmazsa mustela ile iletişime geçicem

Kızlar ya ben yediğim içtiğim kullandığım hicbiseyi değiştirmedim.Doktorum da normal hayatına devam et dedi.Susi bile yiorum yani😁😁 ama gebeliğimin hicbi döneminde rahata eremedim.Su meşhur balayı aylarını yaşayamadım.İlk 5 ay aralıksız kustum aç yaşadım sonra kusmalarim seyreldi ama yemek yiyememe halı devam bı de ağrılar ve nefes alamama eklendi.Hayirlisiyla dogursaydim :dondurma:

Kızlar ya ben yediğim içtiğim kullandığım hicbiseyi değiştirmedim.Doktorum da normal hayatına devam et dedi.Susi bile yiorum yani😁😁 ama gebeliğimin hicbi döneminde rahata eremedim.Su meşhur balayı aylarını yaşayamadım.İlk 5 ay aralıksız kustum aç yaşadım sonra kusmalarim seyreldi ama yemek yiyememe halı devam bı de ağrılar ve nefes alamama eklendi.Hayirlisiyla dogursaydim :dondurma:
Suşi mi ama çok zararlı bebişe 😱😱😔zararlı şeyleri bırakırsan faydalıları yersin 🤣🙈
Ağrı ve nefes normal baskı yaptıkça daha da zorlayacak

X