Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canım duşa gir göğüslerine sıcak su ile masaj yap, süt kanallarını acıyor sıcak su

Gelecek canım hiç olumsuz düşünme

Kızlar 36+2 de suyum geldi doğum yaptım
Bebek ters geldi dönemedi
Sezeryanla aldılar

Miniğim 2540 gr 46 cm olarak dünyaya geldi

Tekrar ne zaman yazarım bilemiyorum şuan
Gözünaydın olsun sağlıkla huzurla büyüsün.
Kızlar bebislere d vitamini olarak ne kullanıyorsunuz?
Valens F d 400
Kiralasan medikallerden beklemesen daha iyi aslında Ayrıca kesinlikle gelecek emin ol tedirgin olma hiç. 2 saatte bir memeyi ver sen bebeye olmazsa mama verin. Sobra da sağım yap peşine. Bebek kadar kuvvetli çekemiyor makina.

Damla da ben galactago kullanıyorum. Kafam rahat.

Gözün aydın doğum yapmışsın sağlıkla büyüsün kuzu
Sütün için stres yapma daha çok yeni bi kaç güne çoğalacak sen hep emzir saģmaya çalış canım

Burda kiralama olayı yokmuş cnm
Görümcemde avent varmış
Baktımki kargo 2 güne gelmezse lansinoh yada avent alayım diyorum
Gözün aydın doğum yapmışsın sağlıkla büyüsün kuzu
Sütün için stres yapma daha çok yeni bi kaç güne çoğalacak sen hep emzir saģmaya çalış canım
Sağol cnm

Kızlar süt gelmediği için bebek ememiyor
Göğüs ucu yaraları bendede oldu
Çok canım yanıyor

Lansinoh hiç fayda etmedi
Doktor garmastan pomad yazdı dün geceden beri onu kullanıyorum.
O göğüs ucu yarasi çok zor rabbim yardımcın olsun. Sol göğsüm yarıldı hala yarık iyileşmedi. Bebek emerken gözlerimden şıp şıp akıyodu. Kantaron yağı sür bana hiç bi krem fayda etmedi. Kantaron yağı acısını felan aldı. Sağlıkla büyüsün inşaAllah

Burda kiralama olayı yokmuş cnm
Görümcemde avent varmış
Baktımki kargo 2 güne gelmezse lansinoh yada avent alayım diyorum

Sağol cnm
O bi döngü işte çeke ceke gelecek vazgeçme insallah. Lansinoh cok guzeldi ben kullandım ilk zaman. Manuelle de olsa sağmayi hic bırakma iki satte bir emzir mama ver sagım yap baska bi sey yapma.

Bu akşam yatarken süreyim hemen
O bi döngü işte çeke ceke gelecek vazgeçme insallah. Lansinoh cok guzeldi ben kullandım ilk zaman. Manuelle de olsa sağmayi hic bırakma iki satte bir emzir mama ver sagım yap baska bi sey yapma.
Eğer avent gelmezse bende lansinoh alayım diye düşünüyorum

Çok canım yanıyor

İlk zamanlar sütün artması için biraz takviye ihtiyaç da var neler kullanıyosun takviye olarak

Bu akşam yatarken süreyim hemen

Eğer avent gelmezse bende lansinoh alayım diye düşünüyorum
Hayırlı olsun bebis Allah analı babalı büyütsün, öncelikle sütüm yok demeyeceksin illaki gelecek memelerimiz neden var sonuçta bebeğe mama vermekten çekinme, beslensin ki sarılık olmasın kuzu, ama biberonla değil, kaşık biberon yada enjektör kullanabilirsin, ben şöyle yaptım faydasını gördüm enjektörle birisi memenin üstünden yqni kenardan damlatsin, bebeğin ağzına gelecek şekilde, memeden geliyor sanıp emiyor o zaman emdiği için de süt üretimi hızlanıyor, bol bol ten teması yapın, dinlenmeye çalış ve asla stres yapma, bu bir süreç sonunda olacak mutlaka

Çok canım yanıyor

Gümüş kapak öneririm hepsini kullandım pek bir faydası olmadı. birde buzdolabı poseti ilekapatiyorlar nemli kalması için ama o da bende etki etmemişti. Süt yok diye düşünmeyin zaten ilk günler gelen süt damla damla sarı oluyor. Bol bol komposto için inşallah artar.

Benim ki biberonla bile zar zor emiyor mamayı çok tembel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…