Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gümüş kapak öneririm hepsini kullandım pek bir faydası olmadı. birde buzdolabı poseti ilekapatiyorlar nemli kalması için ama o da bende etki etmemişti. Süt yok diye düşünmeyin zaten ilk günler gelen süt damla damla sarı oluyor. Bol bol komposto için inşallah artar.
Gümüş kapak almamıştım açıkçası
Yara olursa alırım diyordum
Sonrada tamamiyle aklımdan çıkmış
Bugün doktora giderken e bebekten aldırayım eşime bir tane

Gümüş kapak almamıştım açıkçası
Yara olursa alırım diyordum
Sonrada tamamiyle aklımdan çıkmış
Bugün doktora giderken e bebekten aldırayım eşime bir tane
Aynen bende aynı mantıkla bekledim garmastan, lansinoh, ayva cekirdeg, tahin yağı, kantaron yağı, zeytinyağı bunlar sadece aklıma gelenler denediklerim arasında sende deneyebilirsin.ama 20 gün her şeyi denedim en son aldırdım hemen geçirmedi tabi ama her şeyi bırakıp sonra sadece onu taktım zamanla düzeldi hamdolsun şuan bir şey kalmadı.

Aynen bende aynı mantıkla bekledim garmastan, lansinoh, ayva cekirdeg, tahin yağı, kantaron yağı, zeytinyağı bunlar sadece aklıma gelenler denediklerim arasında sende deneyebilirsin.ama 20 gün her şeyi denedim en son aldırdım hemen geçirmedi tabi ama her şeyi bırakıp sonra sadece onu taktım zamanla düzeldi hamdolsun şuan bir şey kalmadı.
Sadece anne sütü kullandim göğüs uçları için, her emzirmeden sonra göğüs uçlarıma sütüm den sürüp kurumasını bekleyip kapattım, hiç yara olmadı iki üç gün acıdı sadece ama yara olmadan atlattik şükür, hastanedeki ebe önermişti bunu bana ise yaradı

Kızlar selamlar, 13 haftalık hamileyim yavaştan büyük parça eşyaları alalım diyoruz. Bebek arabası bakıyoruz eşim ucuz yollu travel sistemlere bakıyor ama onlar hem ağır hem de çok yer kaplıyor diye ben istemiyorum. Önerebileceğiniz bebek arabası var mı? Ayrıca kanguru ve sling için de önerdiğiniz marka ve model varsa onları da öğrenmek isterim.

Kızlar selamlar, 13 haftalık hamileyim yavaştan büyük parça eşyaları alalım diyoruz. Bebek arabası bakıyoruz eşim ucuz yollu travel sistemlere bakıyor ama onlar hem ağır hem de çok yer kaplıyor diye ben istemiyorum. Önerebileceğiniz bebek arabası var mı? Ayrıca kanguru ve sling için de önerdiğiniz marka ve model varsa onları da öğrenmek isterim.
Hafif istiyorsan kabin boylara bakabilirsin. Kanguru ergobaby aldık çoğunluk.

Kızlar süt gelmediği için bebek ememiyor
Göğüs ucu yaraları bendede oldu
Çok canım yanıyor

Lansinoh hiç fayda etmedi
Doktor garmastan pomad yazdı dün geceden beri onu kullanıyorum.
Yazmışlardır belki ama ilk emdiği anda süt gelmiyorsa emzirmeden önce masaj yap. Kahverengi bölgesini döndür hafif çek bırak. Ucuna süt gelince ver.

Bana yaralarda tek çözüm, lansinoh sürüp ucunu streçlemek oldu. Dene istersen

Kesinlikle travel almayın bencede, biz gittik aldık şimdiki aklımiz olsa asla almazdik diyoruz, gerçekten çok yer kaplıyor

Babyturco nun bu ıslak mendilini deneyimleyen var mı?
A101 e 4x70 Li paketi 21.95 e gelmiş

Eklentiler

• BCDB6D6C-6F2E-4E2C-A31F-B56A2ED877CD.jpeg
    BCDB6D6C-6F2E-4E2C-A31F-B56A2ED877CD.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 37
Kabin boy pierre cardin capsule kullanıyorum. Kanguru ergobaby. Ikisinden de çook memnunum. 🥰

X