Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ahhshshd cok ince cizgideymisim be
Yok belki diger topikten flan bilirsin diye dedim. Bu tetagil sase diyo nasil kullaniliyo dis geldi mi sizde?
Yok cnm dikkatimi cekmemis hiç, yani karsilastirma yapan olduysa da görmedim okuyamıyorum çok. Toz gibi bsy, açıyorsun hemen agzina döküyorsun. Cogunlukla dilinin altina dogru denk getiriyorum. Tadı guzel olduğu için yiyorlar hemen. Geldi geldi teyzesi, 4bucuk aylikti 2 alt dis cikti, şimdi üst sol cikmak üzere, 5bucuk aya yaklastik

Dişini yerim direkt kullanabiliyoz yani. Bakayım ben de bi.

Puset beni de çok zorladı. Daha fazla idare edemedik ve 0-18 kg olarak aldık. Onun içinde de yenidoğan için ek destek var. Ebebeke gidersem bir sorarım artık:)

2 olayı nasip:) abimin eşi 2. istemiyordu 2 ve 3 kendisine sürpriz yaptı
Artık oğlum nasip olursa kardeşine saklamamıza izin verirse bakalım

Kızım 6 kiloyken 3 numara iz yapıyordu.Şimdi 6yı geçmiştir. 4 mü kullansam diyorum şimdi.. büyük mü gelir acaba sen 2 mi kullanıyorsun

Selam kızlar istanbulda olup çocuk doktorundan memnun kalan arkadaşlar bana tavsiye edeceğiniz doktor varmi araştırma yapıyorum

Hahaha hayırlısı neyse o olsun inşallah hepimiz için

Ben çok dertlendim o konudan şu an 8 kilo bile tam olmadı üzerinde 9-14 kilo yazan beze geçtik yine iz yine iz. ben de o izlere de pisik kremi surüyorum tek çözümüm bu.
büyük bedende de arası çok kalın gelmiyor mu sanki çocuğun bacakları sağa sola çok açık kalıyor gibi geliyor bana.bezi çıkarınca ne kadarda mutlu oluyorlar ya, inş.hemen tuvaletlerini öğrenirler. Gittiğim çocuk dr u hazır bezlere çok karşı, yıkanabilir bebek bezi öneriyor,en son gittiğimde ben size hazır bez ve ıslak mendiller ile ilgili bilgi vermemiş miydin dedi, verdin de pratikte uygulamada yapamayabiliyoruz işte

en son 4800 di kilomuz, aynı bez 2 numara kullanıyorum ama çok iz var, bacak yapısı olabilir tabi ama ben mi yanlış bağlıyorum acaba, o içteki lastiği kasıkla bacağın birleştiği yere mi getiriyorsunuz bacağın üzerine mi geliyor, anlatabildimmi demek istediğimi

Gofret bacim su alerji isini bi detaylica anlatsana... veledin biri reflu idi; gaviscon-maflor vb kullandik kusma bi turlu tam bitmedi. Doktor acaba alerji mi dedi, sutu ve sut urunlerini, kuruyemis, susam , kakao ve cikolatayi kesti. Gaz icin baklagil ve cig sebze-meyve yemiyorum. Karbonhidrat kadin durumundayin.
Kandan alerji bakildi IGE cok dusuk, yok bulamadik, olsa olsa non-IGE bir alerji dedi, yarin onun testi yapilacakmis.
Tedbiren keci sutlu mama aldik (lakin kullanmadim) ama alerji mamasina gecmeyiz insallah, bunlar premature o mamanin tadi igrenc kilo alamazlar diye dertliyim.
Senin hikayeyi gormemisim, bi aydinlat bacim

Şu an artık büyüdüğü içinbezi eziyor zaten. 3 numaraya ilk geçtiğim zamanlar bir tık büyüktü evet. 4e geçtik yeni 3 le aynı duruyo en olarak. Daha boyu uzun.

Kızlar ben Kanz Bistro aldım mama sandalyesi.Kargomu bekliorum.Gelsin izlenimlerimi yazicam size. Oto koltuğuna hala karar veremedim.Cybex ve besafe izi arasında gidip geliorum.İkisi de ADAC li.Var mi ikisi arasında önerisi olan?

Nasıl iz yaparya daha çok az kilosu. Gerçekten bacak yapısı o zaman. Yarın doktordan sonra boy kilo güncellerim.
Ya ben gelişi güzel bağlıyorum yok tepesiydi yok kulaklarıydı katlamıyorum her doktor muayenesinde kilo ölçümü öncesi bezini doktoru değiştirip bana öğretmeye çalışıyor bence
Ama o lastikleri mutlaka bacağın üzerine doğru çıkartıyorum. O fark ediyor mu bilmiyorum

Ben mutlaka paemağımı bağlamadan once takıp çektiriyorum esnetiyorum lastikleri bi de bağladıktan sonra. Baby turco da denemistim ya en cok onun lastikleri iz yapmisti bence ten hassasiyeti de olabilir ya bilemiyorum en ufak terlemeye hemen isilikleniyo geciyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…