Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ben Kanz Bistro aldım mama sandalyesi.Kargomu bekliorum.Gelsin izlenimlerimi yazicam size. Oto koltuğuna hala karar veremedim.Cybex ve besafe izi arasında gidip geliorum.İkisi de ADAC li.Var mi ikisi arasında önerisi olan?
Bi de britax romer var adacli, onu da dusunebilirsin. Besafe ile ikisi arasinda kalmstik biz de. Romer aldik sonra ama biri diğerinden daha iyi diye degil o an kampanya denk geldi aldik 🤣

Kızlar ankarada olanlar antares avm de bebek adası diye bir mağaza var fiyatlar çok iyi bilginiz olsun 30 40 liraya yazlık sort tişört takımlar 20 liraya zibinlar var😍

bi ara gittim, bi ara dediğim 2 ay falan önceydi modelleri güzel değildi
sonra bi da bakmaya unuttum

Nasıl iz yaparya daha çok az kilosu. Gerçekten bacak yapısı o zaman. Yarın doktordan sonra boy kilo güncellerim.
Ya ben gelişi güzel bağlıyorum😂 yok tepesiydi yok kulaklarıydı katlamıyorum😂 her doktor muayenesinde kilo ölçümü öncesi bezini doktoru değiştirip bana öğretmeye çalışıyor bence😂😂
Ama o lastikleri mutlaka bacağın üzerine doğru çıkartıyorum. O fark ediyor mu bilmiyorum
kesin bacak yapısı o zaman, çünkü kilomuz bu kadar değilken de aynı sorun vardı
Ben mutlaka paemağımı bağlamadan once takıp çektiriyorum esnetiyorum lastikleri bi de bağladıktan sonra. 😒 Baby turco da denemistim ya en cok onun lastikleri iz yapmisti 😒 bence ten hassasiyeti de olabilir ya bilemiyorum en ufak terlemeye hemen isilikleniyo geciyo.
bugün sinirlenip sızdırmaz lastiklere kesik attım, ne olcak yaşayıp göreceğiz 🙈 ten hassasiyeti de olabilir mantıklı, minnağım bembeyaz üzerini değişirken mesela kolunu çıkarırken tuttuğum yer falan hemen kızarıyor , başkası görse sıktım falan sanır heralde 😂

İptal et yeniden ver canım🌺
Tekrardan uğraşmak istemiyorum geçen de aynısı oldu 😂 karta iadesiydi falan filan. Bir de ben iptal etsem kesin kalmaz sepete attıklarım bile 5 dk içinde çoğu tükendi herkes mi hamile tshirt ü alıyordu anlamadım 😂

Kızlar well soft battaniye arayan seven varsa ben dün civilden 129 TL ye aldım.Cooook kaliteli ve uygun.Ayni battaniyeye babymod 250 dio bı de 350 den dusmus.Ben hamileyken babymoddan almıştım ilk.O zaman 100 TL idi.Bi de cıvıl onlinedan sipariş verdim o da 159 TL.Yumusacik ve sıcacık tutuo .

Merve sanırım bu bacak yapısı ile ilgili falan.
6300 gr olmuş olabiliriz yarın öğreneceğim tam. Prima premium care 2 numara 4-8 kg arası ve iz olmadan kullanıyoruz. Sabah 6 akşam 6 ya da 8 arası çok sık değiştiriyoruz. Kaka çok yapıyor ama siz dedikten sonra gece kaka yapmadıkça değiştirmemeye başladım. 10-12 saat durduğu oldu yine iz yapmadı. Tabii gece hareketi çok az
Kesinlikle bacak yapısıyla alakalı
Biz 4 no kullanıyoruz iz hiç yok öncelerinde vardı

Bnm ilk kafa gitmiş attım beyazlar bi çıkmış gri ne üzüldüm 😂😂😂 olan oldu
Ama vermez gibi duruyo ki sen de şüphelenmemekte haklısın. Çok pamuklu koyu renklerden şüpheleniyorum ben bi de sarıdan korkarım çok. Küçükken sarı bi badim beyazlarla atılmış bi boyamıştı tüm atletleri korkunçtu. Hani baska renk olsa boyanmış dersin. Ama sarı ile sararmış görüntüsü fenaa

X