Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar kesinlikle göğüs ucu kremi alın, lansinoh. Ve doğumdan 2 hafta önce başlayın en az, benim bu sayede hiç yara olmadi.
Göğüs yaraların bir çoğu bebeğin memeyi doğru kavrayamamasından kaynaklanır. Ne kadar krem vs kullansanız da bebek doğru emmiyorsa yara olmaya devam edecektir. Bunu bizzat yaşamış biri olarak yazıyorum.

Göğüs yaraların bir çoğu bebeğin memeyi doğru kavrayamamasından kaynaklanır. Ne kadar krem vs kullansanız da bebek doğru emmiyorsa yara olmaya devam edecektir. Bunu bizzat yaşamış biri olarak yazıyorum.
Benimkiler de tam tutamıyordu ama krem sayesinde yara olmadi. Hâlâ daha sürüyorum ara ara.

Öbür katkısızlardan alacağdım
Geçen uygulamada okudum biz acı ve baharatlı yiyince hıçkırıyormuş demin az çikolatalı ekmek yedim karnım resmen yamuldu nasıl bi şekle girdiyse bebem dokununca neresi olduğunu çözemedim bakim da Bnde belki bundan alırım arada girince yine at

Bacı daha ben buna bakmam aldım diye sen kontrol etcen.ben hiç acı baharatlı yemediğimden hıçkırmıyo işte. Soda seviyo bence. Tatlılara da alıştı bence.

Bacı daha ben buna bakmam aldım diye sen kontrol etcen.ben hiç acı baharatlı yemediğimden hıçkırmıyo işte. Soda seviyo bence. Tatlılara da alıştı bence.
Bnmki acı ya alıştı artık hiç hıçkırmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…