Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Değil tabi 🥰herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ☺️bunları eskitirsin 2. Bebeye sıfırdan 🤣🤣 cimri değil Fuzuli ci olursun 🤣🤣🙈🤣 bn de çoğu şeyde almaya çekiniyorum alsam sonra ne yapacam diye 2. Diye bn herşeyi sıfırdan alıyorum çok arası olunca hiç bişi yok bi baston var bi küvet bi yorgan 😂😂😂

İçine bez ıslak mendil vs koymak için nasıl 🥰

Eklentiler

• 9499097E-6A75-4EF3-8A8D-E84D6F5F9FFD.png
    9499097E-6A75-4EF3-8A8D-E84D6F5F9FFD.png
    289,4 KB · Görüntüleme: 89
Değil tabi 🥰herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ☺️bunları eskitirsin 2. Bebeye sıfırdan 🤣🤣 cimri değil Fuzuli ci olursun 🤣🤣🙈🤣 bn de çoğu şeyde almaya çekiniyorum alsam sonra ne yapacam diye 2. Diye bn herşeyi sıfırdan alıyorum çok arası olunca hiç bişi yok bi baston var bi küvet bi yorgan 😂😂😂
Allaskına küveti niye vermedin birinee 🤣🤣

Yaparsıııın 2 saate yaptım ben. 🤗
Makrome örgü mu ben göremedim
Normal karton kutuyu hasır iplede kaplayabilirsiniz ihtiyaç varsa çok uygunà geliyor 😀ben tam takım oda yaptım ortada kutu felan sevmiyorum hiç Yapınca da sıkılıyorum ortada olunca ama dolap içi için güzel olur 🤗

Makrome örgü mu ben göremedim
Normal karton kutuyu hasır iplede kaplayabilirsiniz ihtiyaç varsa çok uygunà geliyor 😀ben tam takım oda yaptım ortada kutu felan sevmiyorum hiç Yapınca da sıkılıyorum ortada olunca ama dolap içi için güzel olur 🤗
Bn odası için değilde salona bez ıslak mendil vs taşıma için tek tek ortada olmasın diye düşündüm ☺️

X