Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Öbür katkısızlardan alacağdım
Mustela katkili miymis yoksam uygun katsizlardan alicam mi demek istedin ben de mustele losyon ve sampuan aldim, pisik kremi burts bees aldim. Bide senin aldigin coraplara bakayim diyorum kumasi guzel mi kac tele

Mustela katkili miymis yoksam uygun katsizlardan alicam mi demek istedin ben de mustele losyon ve sampuan aldim, pisik kremi burts bees aldim. Bide senin aldigin coraplara bakayim diyorum kumasi guzel mi kac tele
Mustela katkısızmış diğer katkısıxları diyordu

Ay iyi bari cunku diger markalarin yorumlarini okudugumda hep goz yaktigini falan yazmislardi o yuzden mustelaya dondum ben de
Bn oğlumda hep Nivea kullandım ama o kötüymüş baksana dedim Bnde mustela alim bana biraz herkes sosyal medyada tanıtıyor reklam amaçlı geliyordu ama içerik temizmiş Bnde döndüm merve

B

Bu tarz ürünleri eczaneden almak daha mantıklı galiba şimdi iade talebi olusturdum umarim bir aksilik çıkarmazlar.
Aynısını eczaneden alınca da aynısı olacaktı. Bu avokadolu diye mi acaba. Görümcem kullanıyo çocukta hiç sorun yok erken de doğdu. Banyoyu da çok seviyo.

Aynısını eczaneden alınca da aynısı olacaktı. Bu avokadolu diye mi acaba. Görümcem kullanıyo çocukta hiç sorun yok erken de doğdu. Banyoyu da çok seviyo.
Canım benim gorumcemde kullaniyor aynı ürünü ama internette sahte ürünler oluyor demekki zaten paket gelince mustelayi aradım kodunu söyleyip orjinal ürün mu öğrenmek için bizim internet satisina onayımız yok sadece eczanelerden temin edebilirsiniz dedi.

Iyi de bunu internette satan da mağaza zaten. Sachaneden aldım ben sişlide bilindik de bi mağaza. Mustela onay vermese de adamlar alır satar yani.

Iyi de bunu internette satan da mağaza zaten. Sachaneden aldım ben sişlide bilindik de bi mağaza. Mustela onay vermese de adamlar alır satar yani.
Ay bilemedim hafif bir yanma olda neyse dicem ama baya gözüne sabun kaçmış gibi yakiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…