Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar muslin ağız bezi ve omuz bezi siparisi verdim.İlk resim omuz bezi.Yorumlar güzeldi bakalım gelsin de kendi resimlerimi de aticam size

Eklentiler

• 1_org_zoom (4).jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 72
  • 1_org_zoom (3).jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 1_org_zoom (2).jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 62
Teşekkür ederim canım. Hepimiz inşallah. Ben bi kac sene kalacam sanırım bu evde evi de kirlettim zaten. Boyayıp çıkacam.

bebek hediyelikleri için neler planlıyorsunuz onları da paylaşalım mı fikir olur
Bebek hediyelikleri ziyaretçilere hediye vermek oluo sanırım.Bilmiorum da ben hicbisi yapmicam kuzumm.Sadece hastane odasına bı kapı süsü o kadar.Annem,kardeşlerim,eşim olcaz Allah izin verirse hastanede.Onlara da hediye olarak bebiş var işte

Kızlar günaydın.Hep bebislerin ihtiyaçlarını yazdık peki biz nolcazhastanede bizim kişisel ihtiyaçlarımiz nedir tecrübeli annisler vardır aramızda.Onlari da bı listelesek ne dersiniz
Pijama terlik depent ped
Sezeryan olunca duş aldırmıyorlar bana izin verilmedi öyle şampuan filan gerek kalmıyor
Şimdi kayısı hoşafı yapıp götürüyorlar gaz olmasın çıksın diye o olabilir aklıma gelenler bunlar

Teşekkür ederim kuzumşuan nazar değmesin normal doğum gorunuo inşallah böyle devam eder

Baştan beri tüm mesajları okudum ama hala rahat moddayım bebeğin hastane çıkışı hazır bir kaç parça da zıbın var onun dışı birşeyimiz yok ablamın kızından da herşey duruyor gibi ondan sanırım bu rahatlık

Şu ara arabalara bakıyorum hafif kullanışlı önerileriniz var mı? Travel çok hoşuma gidiyor ama indir bindir dertli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…