Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tek rengim köyü biraz benim aynısı herşeyi. Evet çok kullanışlı onu aşağı iniyor ilk zamanlar çok kullanışlı. Ben park yatak istemiyordum büyüyen yatak istiyordum ama oradaki hanım bana bunu gösterdi bende aşık oldum ve gerçekten iyi karar

İyi günlerde kullanın. Ben de buna benzer bir şey istiyorum. Nerden aldınız? Modelini söyler misiniz?

Çok güzel gerçekten çok sevindim bu yorumu sizin gibi 2 kere deneyimlemis biri olarak çok sağolun verdiğiniz bilgiler için . Allah bağışlasın evlatlarınizi

Biz de anne yanı beşiğini aldık :) internetten gelecek bakalım
Bebek arabası, anne bebek bakım çantası, ıvır zıvır ne kaldı bilmiyorum. Hep bitti diyorum yine bir şeyler çıkıyor.
Reflü yatağı alsam mı ki onu bilemedim?

Ben alacağım eşim yokken yanımda onla yatar diye düşünüyorum. filmdelisi de çok severek kullanmış hem.
Eksiklerin için liste yap istersen.

Ben alacağım eşim yokken yanımda onla yatar diye düşünüyorum. filmdelisi de çok severek kullanmış hem.
Eksiklerin için liste yap istersen.

Eksiklerim için yaptığım listede sadece araba ile çanta kalmıştı. Ama arkadaşlarım reflü yatağını önerdiler işte başka ne lazım olur bilmiyorum. Müslin herkes çok övüyor ama bne bir tane aldım nasılsa yaz bebeği değil diye.

Bende de 2 var müslin. Yedekli olsun diye. Penye var pazen var 2 şer yeter ya.
Modeline karar verebildin mi arabanın filan?

Bende de 2 var müslin. Yedekli olsun diye. Penye var pazen var 2 şer yeter ya.
Modeline karar verebildin mi arabanın filan?

Yok ya karar veremedim. Açıkçası birileri alır mı ki diye bekliyorum biraz
Kayınvalidem herşeyin alacağım dedi daha bir şey almadı elindeki battaniyeyi örnekten başka. Alır eder ama hep son dakika alır ben de deli olurum o yüzden kendi ailem, eşim kendimiz ne yaptıysak... Bari arabayı onlar alsın diye düşünüyorum. Acelesi de olmayınca.

Kendimiz alırsa 4baby nin çift yönlüleri var ya, puset falan da dahil. Onlardan alıp geçeyim diyorum. Fiyatları baya makul.

Yada puseti tekli alıyım şimdi, yaza da baston bebek arabası alayım. Diye de düşünüyorum. Çünkü baya masrafımız oldu.

Çok kararsızım araba noktasında. Sen ne düşünüyorsun?

Bende penye var, pazen de annem alacaktı. Örgü zaten bir sürü oldu.

Benim ilk aldıgım şey araba Yani kafamda model vardı. Görümcem aldı sağolsun.

Baksana çantam ve astronotum gelince gezme provaları bile yaptım evde.
Alırsa babaannesi biraz daha bekle tabi.

Kaça aldın ki. Güzel duruyor baya. Güle güle kullanın :) Çift yönlü mü dik durabiliyor mu sırtı?
Provan da pek tatlı olmuş.
Ben astronot da almadım. Ama model belirledm. Hediye gelir diye umut ediyorum çünkü hep o tarz şeyler geldi yakınlarıma fazla eşyaya gerek yok diye almıyorum şimdiden gelmezse alırım nasılsa ilk bir ay kundaktayız.

Çift yönlü değil. Nasılsa yaza dışarı bakmak ister zaten. Yaza daha çok kullanacaz. Oncesinde tam kışın zaten üstünü örteriz. En pratik toplanan buydu. Sırtı tamamen dik olamıyo bu açılarda kalıyo. Tamamen yatabiliyo. 1400 civarına var sanırım. Pierre cardin capsule modeli. Ben aklıma geleni alıyorum. Hediye gelmez. Ailelerden uzaktayız.

Güle güle kullan inşallah memnun kalırsın. Ben de araştıracağım bakalım. İsteklerimi biliyorum ama bütçe ve vakit olarak ayarlayıp karar veremedim işte.

Biz ailelerimiz, arkadaşlarımız baya herkes etrafımızda. O yüzden gelen gidenimiz olur.

Ben düğün zamanı da çok eşya almadım ama arkadaşlarım hep alacaklarını sordular, ben de ihtiyacım ne ise onu söyledim. Dolayısıyla aynı eşyalardan fazladan olmadı. Cimri gibi dursam da minimalist olmanın bazı getirileri

Şimdiden dedim mesela çok yakın arkadaşlarıma, 0-3 almayın yeterince var diye

Güzel ama ya benim kendi kıyafetlerim de 3 5 parça olur hep ben de minimalistim. Onlar eskir olmaz bi şey olur gider 3 5 parça birden alır yine devam ederim. Geçen yaz başında alışveriş yaptım kendime. Bu yaz da hamileyim diye var olanlarla idare ettim. Belki seneye alırım. Bebeme de az az alırım diyorum ya.

Arkadaşlarının olması alması çok güzel. Hem onlar da ne alcaz stresinde olmaz. Aldıkları da işe yarar. Sen de değiştirmek ya da başka bi yere hediye götürmekle uğraşmazsın.

merve beşiği ne yaptınız kurabildiniz mi?bizde sizinkini çok benzer aldık anne yanını daha gelmeyince merak ediyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…