Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Normal doğum yaptım ama alttan dikişim oldu her tuvalet sonrası baticonla taharet almam gerekiyordu her yer batıyor tabi. Bir gece kaldık hastanede. Depend sayesinde geceliklerim kirlenmedi ama her ihtimale karşı ilk gün koyu renk daha iyi olabilir tabi emzirme için önden düğmelilerden.Kimse yokken sadece sütyenle durdum zaten göğüs uçları acıyor altımda kocaman bez , karnımda korse giyinesim bile gelmedi.Ben üşümedim uzun kollulara ihtiyaç duymadım ama ihtiyac duyan anneler oldu yine de uzun kollu sabahlık almakta fayda var. Normal doğum olursa korseyi de aynı gün takabilirsiniz.

Ben kullanıyorum başka marka denemedim , bu emziği kabul etti her yeri yumuşak ağızda iz yapmıyor.

Bu arada benim beşik çook hafif park beşik kadar nerdeyse. Tek başımıza da odadan odaya rahatlıkla sürükleyip götürebiliriz.

Wala ben de çok bişi almadım kuzum.Asiri rahat takiliorum bakalımBebek arabası inatla hala doona ya bakiorum.Bi de Maxi cosi ve quinny var listemde.

Bende aşırı rahatım kendim bile şaşıyorum normalde bu yapıda biri değilimdir

Doona ilk dönemlerde güzelde benimki kış bebeği pek dışarı çıkamaz ondan ben biraz ileri dönük bakıyorum fakat doona harika

Kabin tipi gibi katlanan iki yönlü kullanılan travel ler var. Kanz y go, Kraft onyx bu modellere baktım ama karar vermedim. İsterseniz mağazadan bakın. Ama portbebeli değiller. Çift yönlü ve ana kucakları var.
Öneri için teşekkür ederim netten bir inceliyeyim. Haftasonu çıkıp mağazalara bakma düşüncem var

Evet megerse kalca ve bacak gelisimi icin cok onemliymis kanguru sekli. Bel destekli bacaklarin genis acildigi modeller tercih ediliyor sanirim. Neko markasi tavsiye ediliyor. Fiyati biraz yuksek dolaptan ve face sayfalarindan ikinci elleri de tercih edilebilir

Bence ikinci el de olsa o yarı fiyat bile çok fazla ya bilmiyorum bazı şeylere verilen parayı benim mantığım kabul etmiyo. Yaza kadar kullanacaz hem yazdan sonra daha taşıyamayız bebek arabası kullanılır. E öncesi de kıştı hava soğuktu filan derken geçecek. O yüzden ben maks sling alırım alırsan o da sevivibebe fiyatından daha pahalısıni almam

Kızlar ben de sling alicam.Kullanisli geldi bana.

Eklentiler

• images (27).jpeg
    14,8 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2021-08-24-21-30-42-954_com.android.chrome.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 48
  • images (26).jpeg
    25,9 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…