Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merve merve beşiği ne yaptınız kurabildiniz mi?bizde sizinkini çok benzer aldık anne yanını daha gelmeyince merak ediyorum :)
Yok canım henüz kuramadık. Sifonyerin yarısına geldik vidalar bitti bizim. Beşik kolay diye sona bıraktık. Sonra gezmeye gittik vida aldık geldik. Bu akşam belki tamamlarız.

Merhaba, bebişlere yenidoğan kıyafet kaç parça yeter? Bir tane hastane çıkışı , 1 tane yenidoğan tulum, 6 parça da 0-3 ay takım aldım. Çok mu büyük durur 3 ay olanlar. Yıkayınca çekerse Yenidoğanlar mendil gibi kalır diye korktum😀
Yenidoğan bir kaç tane daha almak gerekir mi?

Merhaba, bebişlere yenidoğan kıyafet kaç parça yeter? Bir tane hastane çıkışı , 1 tane yenidoğan tulum, 6 parça da 0-3 ay takım aldım. Çok mu büyük durur 3 ay olanlar. Yıkayınca çekerse Yenidoğanlar mendil gibi kalır diye korktum😀
Bence yeterli gerisini 3 6 ve üstü almalım

Yoo gayet iyi belki bi hastane çıkışı daha olur kış ya yıka kurut sorun olmasın diye öyle 10 lu değil 3 lü filan varya gerçi 3-6 ay da olur büyük de olsa giyer

Kızlar kacinci haftadan itibaren hastane cantasi hazirlamayi planladiniz? Ben 31. Haftadan itibaren yavas yavas hazirlarim diye düşündüm ama 😊
32de yıkama ütüleme işlerine başlarım 33 gibi hazırlayacağım ne olur ne olmaz diye.Yoksa rahat edemem😅 Zamanında gelsin minikler 🤲🏻 💖
bence tulum da 5-6 tane olsun en az,hastane çıkışında kaç tane var bilmiyorum da🤗

Yoo gayet iyi belki bi hastane çıkışı daha olur kış ya yıka kurut sorun olmasın diye

Kışın aslında doğalgazı kökleyeceğimiz için el kadar şeyler peteklerin üstünde hemen kurur.
Minicik şeyler de makineyi doldurmaz. Boş mu çalıştıracağız. Bebeğin kıyafetleriyle kendimizinki bir yıkanmaz gibi

34te tamam olacak gibi düşünüyorum. Nedense 34 koymuşum kafama.
Iyi bir hafta bence hazirlik icin, ama ben telastan once hazirlarim bence 🤣
32de yıkama ütüleme işlerine başlarım 33 gibi hazırlayacağım ne olur ne olmaz diye.Yoksa rahat edemem😅 Zamanında gelsin minikler 🤲🏻 💖

bence tulum da 5-6 tane olsun en az,hastane çıkışında kaç tane var bilmiyorum da🤗
Ben de rahat edemem, erken hazirlarim 🤭 aminn, en saglikli sekilde, zamaninda gelsin kuzular 🥰

Kışın aslında doğalgazı kökleyeceğimiz için el kadar şeyler peteklerin üstünde hemen kurur.
Minicik şeyler de makineyi doldurmaz. Boş mu çalıştıracağız. Bebeğin kıyafetleriyle kendimizinki bir yıkanmaz gibi

Bebeğin kıyafetlerini az az yıkayacağız artık. Onların deterjanları da farklı, kumaşların olabildiğince pamuklu-organik.
Makineniz de yarım yük gibi bir ibare varsa az çamaşırlarda işinizi görür.
Benim makinem çok büyük değil o yüzden çok kaygılanmadım :)

Bi müddet tek yıka zaten kaka olmazsa fazla leke olmaz battaniyesi vs olunca dolar ☺️

Az önce gelen cicilerimizzz😍😍😍

Eklentiler

• IMG_20210823_102149.jpg
    IMG_20210823_102149.jpg
    147,2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20210823_102141.jpg
    IMG_20210823_102141.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20210823_102138.jpg
    IMG_20210823_102138.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 48
X