Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

İnternette denk geliyorum bende ama tabi güvenemedim şimdilik.
Sana sorayım dedim.
Demek böyle kampanyalar da varmış.

Şeker gibi görünüyor her şeyi

English home de indirim var kızlar
Bn de bunları kızıma aldım doğru düzgün bişeyi yok oyuncak kutusu çok büyük eksik diye hmn aldım

Eklentiler

• DE507734-7C2B-42EA-B0E9-AF48F3EEC5E3.png
    341,5 KB · Görüntüleme: 119
  • 59E17EDF-507F-47AC-90DA-90EC149DC141.png
    399,6 KB · Görüntüleme: 120
@misspinkie
Bunları da bugün aldım kızlaryeni kombinimiz
Ay bonesi nerden cok tatli
Eki Görüntüle 2903982
Beşiğimiz de geldi. Yarın kurar babası sanırım.
Pek minnos bunlar bol uykulari olsun
Çantayı nerden aldınız acaba? Ben de bir bebek çantası seçemedim
Hepsiburada dan Yoyko bebek cantasi diye aratabilirsiniz. Aslimda yildizli sık bir sey vardi kafamda iyiki goruntuye kapilmamisim. Cok rahat edecegimizi umuyorum

@misspinkie

Hepsiburada dan Yoyko bebek cantasi diye aratabilirsiniz. Aslimda yildizli sık bir sey vardi kafamda iyiki goruntuye kapilmamisim. Cok rahat edecegimizi umuyorum
Kafandakini de koy hayaller hayatlar yapalım Şaka bi yana çantan sitedekinden iyi duruyo senin attığın fotolarda.

@misspinkie

Elzensu diye bi yer kuzumGoogle a yazınca cikio

Kafandakini de koy hayaller hayatlar yapalım Şaka bi yana çantan sitedekinden iyi duruyo senin attığın fotolarda.
Ay patlamisim silmeye ara ara yildizliyi bulamadim. Bir ihtiyacini alinca listeden biri gitti diye sevinip siliyorum diger begendiklerim sunlardi
Insan her seye ozeniyor
Elzensu diye bi yer kuzumGoogle a yazınca cikio
Baktim cok guzeller. Bu 3 lu fiyonklu birde ust ust iki boy buyuk kurdele seklinde olan boneleri seviyorum kis bebesi olunca bolca takariz inş.
Ben de boyle minnos bir seyler aldim toka corap susu vs olarak kullanmak icin

Eklentiler

• Screenshot_20210820-185059_Trendyol.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_20210820-185003_Trendyol.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 86
  • 20210820_190107.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 105
Yerimmmmgüle güle giysin minnoş prensesss

Kızıma kullandım şimdi oğluma kullanıyorum harika birşey güle güle kullanın sağlıkla
çok sevindim valla bende isterdim bile yazsın diye ,aslında bilmeyerek gittim oradaki yetkili çalışan tavsiye etti aslinda ben park yatak istiyordum ama önerdi 3 yaşına dek kullanabilirmis . Çok güzel yanu demi begendiniz çok teşekkür ederim buarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…