Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar 2 sorum var, 1.beşik için sünger mi pamuk yatak mi yada başka ? 2.emzirme atlet marka model önerisi?
Sünger ya da lateks yatak öneriliyor canım. Emzirme atleti olarak pentinin atletlerini kullanıyorum çok memnunum. Anıl marka da almıştım ama onu çok kullanamadım sıktı bunalttı.Penti ile daha rahat ettim

Kızlar 2 sorum var, 1.beşik için sünger mi pamuk yatak mi yada başka ? 2.emzirme atlet marka model önerisi?
Benimki anakucağında uyuyo Yatağında düz sünger var. Emzirme atleti de lcw aldım kendi cupu var. Cok rahat hem sütyene de gerek yok. Çok çok memmunum. Haa ben o çıtını açmaktansa komple memeyi cıkarıyom kenara çekip. Hem memem küçük hem de bebek memeye daha çok temas edebiliyo.

Sünger ya da lateks yatak öneriliyor canım. Emzirme atleti olarak pentinin atletlerini kullanıyorum çok memnunum. Anıl marka da almıştım ama onu çok kullanamadım sıktı bunalttı.Penti ile daha rahat ettim
Pentinin hangi modeli, bir tane vardı mağazada, komple göğüs açılıyordu o mu?
Anakucagi alsammi bende düşünüyorum ama bilemedim.lcwden atleti aldım ama kupu çok açılmıyor gibi, dediğin gibi komple çıkarmak daha iyi sanırım

E komple cikarcaksak göğsü ne anlamı kalicak emzirme atletinin, hala almadım ben ve tereddütlerim var, 50 lira civarı sanki gereksiz geliyor ya

E komple cikarcaksak göğsü ne anlamı kalicak emzirme atletinin, hala almadım ben ve tereddütlerim var, 50 lira civarı sanki gereksiz geliyor ya
Ben atletsiz duramam hic, o yüzden atletlilerden alayim diyorum, normal sutyenle atletle nasıl olur onu da bilmiyorum, ilk çocuk hep tecrubesizlik, anneme diyorum hangisi iyidir diye, bizim zamanimizda yoktu bunlar diyor

Ben atletsiz duramam hic, o yüzden atletlilerden alayim diyorum, normal sutyenle atletle nasıl olur onu da bilmiyorum, ilk çocuk hep tecrubesizlik, anneme diyorum hangisi iyidir diye, bizim zamanimizda yoktu bunlar diyor
Bende atlet giyerim hep ama ne bileyim hani onun ise yaramasi lazım ki o parayı vereyim, onlar da haklı, bizim şimdi aldığımız bi cok sey yoktu ki onların zamanında, bende burda gördüm emzirme atleti sudyenini

Evet göğüs tamamen açılıyor emzirmek çok rahat oluyor Benimkisi bu, Beyaz Penti Mama Hamile Emzirme Atleti - Olmazsa Olmaz: Basic
Kalıpları dar, aklında bulunsun, normalde M giyerim bunda XL rahat oldu

Şimdi söyle kii hem atlet hem sütyen giymemiş oluyosun benim beğendiğim modelde. Mevzu kopca değil yani. Ben normal atlet giyer sütyen aramam dedim nasılsa hep evdeyim ama göğüs pedi kullanmam gerekiyo sütyen lazım yani. Üstüne de normal atlet daha çok uğraştırmış oluyo. Bi de memeyle de alakalı. Benim memem daha büyük olsa bu kopcayı indirince daha çok çıksa bu kadar uğraşmam. Ama o kenar sabit kalan kumaşlar bebenin burnuna filan değebiliyo ben o yuzden komple çıkarıyorum.
Haa belki memeleri büyük biri normal atletle de kullanabilir göğüs pedi belki kaymaz.

Ne emzirme atleti ne sütyeni almadim pismanmiyim asla zaten evde memeler fora geziyoruz

Evet doğru bak göğüs pedi kullanmak için ya sutyen takmak lazım ya senin önerdiğin gibi atlet almak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…