Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben normal orta boy baza,kenar korumaligi,3 kapaklı dolap,şifonyer, gomidin ve çalışma masası olan tam takım yaptırdım odasının ebatlarina göre
Kızıma da aynı şekilde yaotirmistim beş yaşında şimdi kreşe gitti gideli çalışma masasini Vs kullanıyor
Mobilyalar beyaz renk modern modası kolay kolay geçmeyecek tarzda
Beşiği yatak odama koyucam

+ sağma pompası için de ben Lansinoh çiftli elektrikli kullanmıştım gerçekten çok güzel ama çiftliye asla gerek yokmuş diyorum şimdilerde. Çünkü hiçbir zaman ikisini aynı anda kullanmadım Bence herhangi bir markanın tekli elektriklisini alın çok rahat oluyor. Bu arada alırken ekstra pille de çalışabiliyor olmasına dikkat edin yolda vs pil takılıyor olabilmesi çok önem taşıyor.

Oh oh masallah bayilirim hesapli alisverislere link atabilir misiniz bakalim
Oksun fiyat yine de o takımi da alsam @Fzehra26 nın beşiği kadar yükselmedi
2 sandalye 1 masa olarak istiyorum 340 galiba trendyoldan da takip ediyorum 320 yakaladigim en uygun. Onun aciliyeti olmadigi icin erteledim

Oh oh masallah bayilirim hesapli alisverislere link atabilir misiniz bakalim

2 sandalye 1 masa olarak istiyorum 340 galiba trendyoldan da takip ediyorum 320 yakaladigim en uygun. Onun aciliyeti olmadigi icin erteledim
Tabi canım daha ona cok var.

Acikcasi kamera icin benim fikrim yok telsizi yeterli goruyordum esim israrci oldugu icin bakiyorum. Sagolun mesajlariniz icin kizlar
Xiaomi Mijia Smart Home 360 Derece Dönebilen Kızılötesi Gece Görüşlü IP Kamera HD 1080p Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu modele bakiyorum fikriniz var mi ya da direk model oneriniz nedir

Düşer bebe gibi geliyo yeterince derin değil sanki.

Yok derinliği gayet iyi ama ben yatak odasına anne yanı alacağım bu karyola beşiği odası için aldım. Daha çok gündüzleri orada uyuturum. Yanında da kendime oturma alanı hazırlıyorum şimdi. :) Açıkçası dolap şifonyer zaten alacaktım, evimde de fazla odam vardı, fiyatta makul gelince aldık

Ya kızlar kızlar mochi mi başka bir süt sağma pompası mı? Hem çok fiyatlı olmasın hem de işlevsel olsun istiyorum.
Kiwininkine karar verdim. Ayni islevi goruyor cok fazla odemeye gerek yok seklinde yorumlari var
Sanirim ben de oyle karar verecegim.
Aslinda icinde oyun kurar diye bunu istiyordum. Simdi degismeyecegim uzun omurlu bir sey bakiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210810-004711_Gallery.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 81
Ya ilk karar verdiğim şeylerden biri bebek arabası. Ama tabi kısmet ne zaman alırım?
Ben de ilk bebek arabası ve beşik aldım. Onların taksidi bitince rahat rahat harcadım
Bir bebek arabası da hediye geldi. Onu evde kullandım. Mesela çamaşır makinesini boşaltacağım, balkona gidip çamaşırları asacağım, tekrar makineyi dolduracağım. Bu sürede bebeği kucağımda taşımam mümkün değil. Evde arabayla yanımda gezdiriyordum

Bende kiwi kullaniyorum cok memnunum biberonunu cok sevdi kızım

Lükse bak beaaa

Gayet yeterli indirime de girmiş kaçırmayın derim Bence telsiz bakmayın ben hepsiburada’dan wewellin telsizini almıştım geldiği gibi geri yolladım. Kamera çok daha iyi. Üstelik şöyle düşünün eşim evde olmayınca o da istediği an bağlanıp izliyor diyelim ki ben bebişin sesine uyanmadım hemen arayıp haber verebiliyor. İstediğiniz an uygulama üzerinden bebeğe sesinizi iletebiliyorsunuz muazzaaaam bir şey

Benim aklımda yoktu ama ikna olacam galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…