Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bn oda yapıcam yatak ve dolap 3 kapılı
gayet iyi gider uzun süre

Yatak odasına yanıma bunu düşünüyorum

Ben küçük beşik de alcam salona. Sen pahalı seyler bakıyon

Ben küçük beşik de alcam salona. Sen pahalı seyler bakıyon
Yaaaa sanırım daha gidip görmedim bakıyom bakıyom beğenemiyom belki bu hafta bi gidip bakarım. Yatak odasına alacağımı gezdiririm diye düşünüyorum bide o çok fonksiyonlu ya odaya geçince bebek masa sandalye yaparım aktivite masası olur

Wooda Montessori Çocuk Aktivite Yaz - Sil Masa Sandalye Takımı 375,99 TL yerine 94,04 TL

Masayı ekstra alsan daha ucuza geliyo. Ve daha civvivli. Yanında gezdiremezsin ya büyük bence.

Güzelmiş daha bakma aşamasındayım çok kararsızım

Çok fazla atlet alın bebek kamerası (xiaomilerin hepsi çok işe yarıyor) alın, hoppala doktunuza danışıp alın, tonimer lab baby burun spreyi alın, mutlaka bir probiyotik kullanın özellikle gazlı ya da alerjik bir bebeğiniz varsa (maflor, biogaia gibi), mama sandalyesi için çok büyük ağır bir şey değil ikea antilop gibi bir şey kullanın ön kısmını çıkarıp bebeğinizi direkt yemek masasına da yanaştırabilirsiniz, ek gıdaya geçişte pahalı buhar makineleri yerine buharda pişirme tenceresi ya da aparatını tercih edin, travel değil baston araba alın (benim bebeğim hiç sevmedi traveli mecburen baston da aldık), yürüteç değil yürüme arkadaşı alın, aktivite oyuncakları (illa pahalı olmasına gerek yok) kule, küp, sesli kitap vs alın.

Çok güzel öneriler. Teşekkür ederiz.

Fiyat olarak iyiymis. Dolaptaki ton ahsap besigi de uyar mervecim kiyafetlerindeki beli yuksek olan 3 lu alt pijamalari nerden aldin

Bebek kamerasi icin biraz bilgi verebilir misiniz? Geceleri mi kullandiniz isteyken mi? Ayni zamanda telsiz yerine de kullanilabiliyor mu?

Ay beni de en zorlayan secimler oda takimi hali bebek arabasi secimi oldum. Bakiyorum bakiyorum hem butceye hem gonlume gore karar veremiyorum
O beli yüksekler ebebek canısı. Fiyat olarak çok da pahalı olmasın diyorum ya tayinci olunca mobilya da ömürlük olmuyo malesef.
Cok guzelmis belini tutar sicacik bakayim ben de.
Ya o masa takimlarindan istiyordum ben uygun gorunce hemen actim ama urunleri girince fiyat artiyor

Dur bakiyim ne kadar yükseldi

Büyüyen beşikli 1500 TL ye uygun fiyatlı bir oda takımı aldım. Kendi zevkime, evdeki eşyalara göre bir oda yapıyorum. Perde halı illa ki rahatlıkla değişir. Mobilyayı da nasılsa ucuz aldım diye zamanı gelince rahatlıkla değiştiririm ortalama 3.sınıfa kadar içimizi göreceğini düşünüyorum.

Oksun fiyat yine de o takımi da alsam B BitterCikilata nın beşiği kadar yükselmedi

Bebek kamerasi icin biraz bilgi verebilir misiniz? Geceleri mi kullandiniz isteyken mi? Ayni zamanda telsiz yerine de kullanilabiliyor mu?

Ya o xiomi kamerayı biz kedilerimiz için almıştık aşırı memnunuz seslerini duyabiliyor, hatta kendimiz sesleniyoruz, gece gündüz her türlü görünüyor. Gece görüşü baya iyi hatta. Bebeğimiz için de çok keyifle kullanacağım. Evde olmasa alır mıydım özellikle onu bilmiyorum ama ihtiyaç olarak görüyorsanız tavsiye ettiğim bir ürün.

Evet telsiz yerine de geçiyor, gece, gündüz uykusunda (ben ücretsiz izine ayrılmıştım o yüzden işteyken kullanmadım ) ama babasına bırakıp çıktığımda vs her zaman kullandım ki hala kullanıyorum. Diyelim odasında uyuttum kamerayı kuruyorum çamaşır asmaya balkona çıkıyorum (o sırada uygulamadan izliyorum) aynı şekilde uygulamayı tanımlarsanız eşiniz de girip izleyebiliyor. Bebek hareket ettiğinde zaten size bildirim geliyor bakın mesela yaklaşık 20 dk önce bildirim gelmişti bana ayrıca hareket ettiği anları vs kaydediyor, canlı izleyebiliyorsunuz çok memnunum ben.

Eklentiler

• BECE7517-37E9-471F-8B58-91F51D42B879.jpeg
    24 KB · Görüntüleme: 70
Ya kızlar kızlar mochi mi başka bir süt sağma pompası mı? Hem çok fiyatlı olmasın hem de işlevsel olsun istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…