Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Yok niye şart olsun ki. Önemli olan sizin nasıl kullanacağınız. Ben bir tane battaniyesi ile takım alayım dedi. Penye battaniyeyi normalde de çok severim o yüzden bi tane daha almış annem bimden. Aldığınız takımlara uygun renk, desenlere göre bence penye battaniye alabilirsiniz eğer ki seviyorsanız. Ama kıyafeti yeterince aldıysanız 10'lu takım diye de illa ki almanıza gerek yok.

Mantıklı düşününce öyle tabi ama bazen beyinlerr duruyor herşey sürekli eksik gibi

Bunların siparişini verdik bugün.

Sandalyeeee

İyi akşamlar bu yatak içeriğinde gösterdiği gibi şekillere mi giriyor anlamadım onu birde kaç yaşına kadar yatılır bunda...

İyi akşamlar bu yatak içeriğinde gösterdiği gibi şekillere mi giriyor anlamadım onu birde kaç yaşına kadar yatılır bunda...
Hepsi ayrı ayrı parça tek tek ücretli ürünler mağazada bakarsanız daha net anlaşılıyor büyük yaş için uygun oluyor 2 üstü

Penye battaniye yerine kalin muslin battaniye alsak olmaz mi? Ben de muslinciyim galiba
Ben de cift tarafli 4 katlisindan sectim. Gayet guzel geldi. Penyeye arti ihtiyac olacak mi artik bazi seylere dogumdan sonra yasadikca karar veririz
Aldikca ihtiyac bitmiyor fazlalik bir sey de istemiyorum. Umarim mantikli tercihler yapiyorumdur

Fırsat: Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası Okiedog 38011 Tweet Tweet Sumo Bebek Bakım Çantası : Amazon.com.tr: Bebek

Günün son alışverişleri.

Astronot almadım de, alma Merve alma
Adamı illet eder onlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…