Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yeter bence. Benim de o civarda. Yaz bebeği olsa adaha az alırdım hatta kurutma makinem yok.
Yazın tek çıtçıtlı body de yetiyor ya sorun olmuyor. Kışın teferruatlıymış. Bir set daha var beğendiğim, ona yer arıyorum galiba. Bu arada kışın da bir takım petek üstüne koydum mu kurur hemen.

Yazın tek çıtçıtlı body de yetiyor ya sorun olmuyor. Kışın teferruatlıymış. Bir set daha var beğendiğim, ona yer arıyorum galiba. Bu arada kışın da bir takım petek üstüne koydum mu kurur hemen.
Öyle olacak mecbur tabi.

Eklentiler

• 20211113_174345.jpg
    20211113_174345.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 59
Yok öyle bir şey ama ben sırf başımda bir kaynana olacak diye onunla laf dalaşına gitmektense çıkarmam diyorum. 40ı bittiği gibi de annemlerin olduğu şehre kaçacağım. Zaten burada hava da kar boran olur, o yüzden bebişi dışarı çıkarmamak çok sorun olmaz.
Wala ben de 40 mevludu diye annemlere kaçmak istiorum.Esimin işi Kıbrıs'ta ve hiç gitmio 24 saat benimle.Ya ben çok bunaldım annemlere gitmek istiorum.Wala aglicam artık ya😭😭😭😭

Wala ben de 40 mevludu diye annemlere kaçmak istiorum.Esimin işi Kıbrıs'ta ve hiç gitmio 24 saat benimle.Ya ben çok bunaldım annemlere gitmek istiorum.Wala aglicam artık ya😭😭😭😭
Kayınvaliden mi 😣
Arada annene gitsen olmuyor mu hem de kafa dinlersin
Eee sen doğurursan nasıl yetişecek eşin 🙄

Yok öyle bir şey ama ben sırf başımda bir kaynana olacak diye onunla laf dalaşına gitmektense çıkarmam diyorum. 40ı bittiği gibi de annemlerin olduğu şehre kaçacağım. Zaten burada hava da kar boran olur, o yüzden bebişi dışarı çıkarmamak çok sorun olmaz.
Ya varya bu kv sanki hiç gelin olmamış ne bu halleri anlamıyorum 😏
Dr mecbur çıkıcan o zmn ne diyecek bakalım annen gelse bari nefes alırsın 🤗
Bnm ki gündüz arada gelir gider yakın evler gece rahatım 🤣kendimi toparlayınca da gerek kalmaz Allah’ın izniyle 🙈

Kayınvaliden mi 😣
Arada annene gitsen olmuyor mu hem de kafa dinlersin
Eee sen doğurursan nasıl yetişecek eşin 🙄
Yok kuzum kayınvalidem değil eşim 24 saat benimle.Esim Kıbrıslı hicbisekilde gitmio Kıbrıs'a sürekli benimle ve annemle.Yani annemle sole başbaşa kalıp kizsal iki dedikodu bile yapamıyoruz ya wala çok bunaldım😭😭

Yok kuzum kayınvalidem değil eşim 24 saat benimle.Esim Kıbrıslı hicbisekilde gitmio Kıbrıs'a sürekli benimle ve annemle.Yani annemle sole başbaşa kalıp kizsal iki dedikodu bile yapamıyoruz ya wala çok bunaldım😭😭
Evden mi çalışıyor 🤭 annene git canım
Onu evde bırakıp 😬

Heee ayy adamlar da valla çekilmiyor haklısın 🙈 arada çıksın dışarı arkadaşı neyin yok mu 🤣🤣 bebek doğunca nasıl olur Allah bilir kaynana misali 🙈

Ya kızlar kirkliyken cikilirda
Dr kontroludur o dur budur
Ama minicik bebeyle zaten bu pandemide nere gidicez🙈 mecbur oturcaz
Mecburiyet harici

Bebeleriniz dogsun sonra konuşalım bu konuyu🤣🤣
Artık hepimiz yazarız buraya nerelerde gezdiriyo bebeker bizi😂

Danimarkada ogle uykusunu bahcede uyutuyolar bebeklere kreslerde, bizim onlardan neyimiz eksik😂soguga alissin iste ne guzel🥶🥶

Bliosun cok guzel sahilimiz var efsane esen😂
Valla bende yapancılardan örnek verecektim aslında
Bizde neler hayal ediyoduk vaktiyle
20 gunluk bebeyle ucakla seyahat edip turkiyede gezdiklerini görünce
(Bizim turkish genler musaade etmedi hayallerimize:)
Ufacık rüzgardan hastanede yatıyo bizim bebeker🙈 ins hic birimizin bebesi oyle olmaz
Zıpkın gibi olurlar
Sağlıkla sihhatle büyürler

Danimarkada ogle uykusunu bahcede uyutuyolar bebeklere kreslerde, bizim onlardan neyimiz eksik😂soguga alissin iste ne guzel🥶🥶

Bliosun cok guzel sahilimiz var efsane esen😂
Ben kendim şahsen bizzat eylül itibariyle şal atıyorum çantama boynuma doluyorum tutulmasın diye. 🤣 Oy bebeğimi indiremeeem.

X