Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Malesef canim zaten catlamaya cok musait bir bunyem var saglik olsun ne diyelim

Kizlarr e bebekte palmers çatlak ürünleri baya uygun. Ben trendyoldan en indirimli hallerini bile buranın çok üstü fiyatlara alıyordum neden böyle anlamadım ve yapıştım
Doğum sonuna kadar götürecek çatlak ürünlerim var ama doğumdan sonra da cildi nemli tutmak gerekiyormuş yine çatlak oluşabilirmiş zayıflama döneminde diye aldım

Kız zayıflarken çatlak olurmu iyi doldurdun evi desene losyonu al bırak çatlak kremini

Bnde ondan bugün sandım ya birden atınca olur olur bişi olmaz doğum stresine vereyim
Ben artık doğurmaktan vazgeçtim. Eşim de daha günü var diyip diyip duruyo. Sanki kendi doğurcak ne korkuysa... Balkon yıkayacam kombiyle uğraşıldı ıslandı filan tozluydu zaten hep çamur oldu. Kendi yıkayacakmış yarın iyice tembihledi işe gitti. Sen eğilmeli işler yapma is yap ama dik yap dedi.

Aslında biraz çömelmeli iş yap doğuma hazırlık yormadan tabi
Valla bnde az önce bi stor perde yıkadım sabah söz yıkamıcam dedim dayanmadım inşallah akşam paparayı yemem
Yürüyüş yapıyorum iyi mi kötü mü acaba diyor sürekli dedim iyi normal doğurmasam bile çabuk iyileşirim hamlamam diyorum hee iyi diyor ertesi gün yine aynı söyleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…