Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aslında biraz çömelmeli iş yap doğuma 🤣hazırlık yormadan tabi
Valla bnde az önce bi stor perde yıkadım sabah söz yıkamıcam dedim dayanmadım inşallah akşam paparayı yemem 🤣
Yürüyüş yapıyorum iyi mi kötü mü acaba diyor sürekli dedim iyi normal doğurmasam bile çabuk iyileşirim hamlamam diyorum hee iyi diyor ertesi gün yine aynı söyleniyor 🤣🤣
Yapma g.tün ağrıyo dedi. 🥲 Neyse bu işi yapmam da evi mevi toplarım napiim. 🤣

Ayy ben harıl harıl ev temizliorum wala kızlar.Bi salonum kaldı.Simdi doktora gidiorum gelince de salonu bitiricem.Dun son ihtiyacım olan sabahligimi da Oysho dan aldım😁😁internetten sipariş ettiğim iki haftadır gelmeyince iptal ettim iyiki de etmişim wala.Oysho daha güzeldi😁😁Pera'nin kıyafetlerini koymak için kese sipariş etmiştim o da geldi😍😍😍

Eklentiler

• IMG_20211109_132127.jpg
    IMG_20211109_132127.jpg
    199,1 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_20211109_132123.jpg
    IMG_20211109_132123.jpg
    124,5 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_20211109_132119.jpg
    IMG_20211109_132119.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 92
Yapma g.tün ağrıyo dedi. 🥲 Neyse bu işi yapmam da evi mevi toplarım napiim. 🤣
Deme ya Bnm de sol bacak sol kalça ve sol kasık 2 gündür bi de eğil kalk şimdi uzanıyorum zonkluyor 🤣 adam dövcek artık beni :rolleyes: dikkat et dedikçe duramıyorum

Dün kuaför isimi hallettim😁😁 manikür,pedikür,kaş.Lazerliyim tüyum yok ağda isim yok şükürler olsun.Yarin 39.hafta baslio dün sabah bı damla,akşam da bı damla leke gelince acil hazırlanmaya başladım😂😂
İyi hadi inşallah
Zaten bu gidişle Aralık Anası olcan bizde kasım 🤣🤣🤣

Dün kuaför isimi hallettim😁😁 manikür,pedikür,kaş.Lazerliyim tüyum yok ağda isim yok şükürler olsun.Yarin 39.hafta baslio dün sabah bı damla,akşam da bı damla leke gelince acil hazırlanmaya başladım😂😂
Ay giptayla okuyrm kendim yataktan bile kalkamayinca🤪masallah ben de dogumdan sonra bastan asagiya kuafre gitmeyi hayal ediyorum 🤣

Ay anlamadim bisey ya ama senin de kasilmalarin var nasi hissetmiosun🙄 bak benimkini atayim
Ama şekillerine bak canım. Çok düzensiz. O kasılma gibi dalgalanmalar bebenin harketlerinden rahmin etkilenmesi de olabilir. Sancılı nst örneklerine baksana googledan seninki gibi tepe şeklinde sancılar tabi seviye daha yüksek.

Ama şekillerine bak canım. Çok düzensiz. O kasılma gibi dalgalanmalar bebenin harketlerinden rahmin etkilenmesi de olabilir. Sancılı nst örneklerine baksana googledan seninki gibi tepe şeklinde sancılar tabi seviye daha yüksek.
Yok bebito hareket etmioken ckiodu onlar🥶 duzensiz diye onemsemedi doktor ama yine de risk var deyip onlem aldi iste. Tenk yu canims iyi oldu karsilastirma benim icin😘😘

Yok bebito hareket etmioken ckiodu onlar🥶 duzensiz diye onemsemedi doktor ama yine de risk var deyip onlem aldi iste. Tenk yu canims iyi oldu karsilastirma benim icin😘😘
Bebenin hareketlerini kendim için dedim canım. Bak bendeki kuduruk hareketli benim sancımsılar belki ondandır diye dedim. Sen bi gugılla kendininkini öyle karsılaştır.

Kendinde deneyebilir misin yapışkan bir his bırakıyor diyorlar . Yoksa bende minoris istiyorum hem uygun fiyatlı hem de doğal içerikli
Koluma denedim deri üzerinde hiç yapışkan bir his bırakmadı. Sürdükten sonra elin içinde öyle bi his oluyo elimi yıkadım zaten elim ayagım şuan ateş gibi terliyo ondanda olabilir

oooo süper bi bebeğin hayırlısı ile gelmesi kaldı :KK70:
bende lazere gidiyordum bitmeden hamile kaldım
bacaklarımda koltuk altımda yok ama paket bölgem ve yüzüm bitmedi ya :KK43:

X