Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
aldım gitti 2 set her cocuk için :KK70:

ilk aylarda bebek yağı kullanmıştım johnson, hemen ters tepti
cildi hassasmış sevmiyormuş yağları :KK70:

sıkıntı yapma milyonluk yağda kullansan, çatlayacağı varsa çatlıyor maalesef :/

çok sıkma bebeğin kendisi karar veriyor, önce hayırlısı ile gelsin inşallah ..

bende ilk cocukta doktora 39+2 de gittiğimde bebek ç0k yukarda, şu an gelecek gibi durmuyor dedi
10 gün daha bekleyeceğiz dedi sonrasında yatış demişti.

- ılık banyonun altında 15-20 dakika sqquart yaptım,
- ordan çıkıp yokuş yukarı, yokuş aşağı 2 saat yürüdüm
- eşim ile cinsel birleşme önerdiler onu yaptım

39+4 de sancım başladı bebek normal doğdu,
sakince bekle 42ci haftaya kadar bekleyen oluyor, dr cok bilincli hemen sezeryan ya da sana suni sancayı dayamıyor
Malesef canim zaten catlamaya cok musait bir bunyem var saglik olsun ne diyelim😊

Kizlarr e bebekte palmers çatlak ürünleri baya uygun. Ben trendyoldan en indirimli hallerini bile buranın çok üstü fiyatlara alıyordum neden böyle anlamadım ve yapıştım 🤣
Doğum sonuna kadar götürecek çatlak ürünlerim var ama doğumdan sonra da cildi nemli tutmak gerekiyormuş yine çatlak oluşabilirmiş zayıflama döneminde diye aldım

Kizlarr e bebekte palmers çatlak ürünleri baya uygun. Ben trendyoldan en indirimli hallerini bile buranın çok üstü fiyatlara alıyordum neden böyle anlamadım ve yapıştım 🤣
Doğum sonuna kadar götürecek çatlak ürünlerim var ama doğumdan sonra da cildi nemli tutmak gerekiyormuş yine çatlak oluşabilirmiş zayıflama döneminde diye aldım
Kız zayıflarken çatlak olurmu 🤣 iyi doldurdun evi desene losyonu al bırak çatlak kremini

J jijikalp
20211109_123737.jpg

Bnde ondan bugün sandım ya birden atınca olur olur bişi olmaz doğum stresine vereyim:KK70:
Ben artık doğurmaktan vazgeçtim. Eşim de daha günü var diyip diyip duruyo. 🤦🏻‍♀️ Sanki kendi doğurcak ne korkuysa... 🤣🤣 Balkon yıkayacam kombiyle uğraşıldı ıslandı filan tozluydu zaten hep çamur oldu. Kendi yıkayacakmış yarın iyice tembihledi işe gitti. Sen eğilmeli işler yapma is yap ama dik yap dedi. 🤣

Ben artık doğurmaktan vazgeçtim. Eşim de daha günü var diyip diyip duruyo. 🤦🏻‍♀️ Sanki kendi doğurcak ne korkuysa... 🤣🤣 Balkon yıkayacam kombiyle uğraşıldı ıslandı filan tozluydu zaten hep çamur oldu. Kendi yıkayacakmış yarın iyice tembihledi işe gitti. Sen eğilmeli işler yapma is yap ama dik yap dedi. 🤣
Aslında biraz çömelmeli iş yap doğuma 🤣hazırlık yormadan tabi
Valla bnde az önce bi stor perde yıkadım sabah söz yıkamıcam dedim dayanmadım inşallah akşam paparayı yemem 🤣
Yürüyüş yapıyorum iyi mi kötü mü acaba diyor sürekli dedim iyi normal doğurmasam bile çabuk iyileşirim hamlamam diyorum hee iyi diyor ertesi gün yine aynı söyleniyor 🤣🤣

X