Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben ayaklarımı asssssla ısıtamaz pandufları nerdeyse eylül ekimde giyerdim. Şimdi çorap ayakalarıma bir giriyor bir çıkıyor bir giriyor bir çıkıyor. O da bünyem alışkın değil üsütürüm diye pimpiriklenmekten.

Ben hep 20-21 de yatiyosunun sanmistim ona sasirmistim. Su anda normal yani

Cidden cok zor, bi de o sene anormal sicakti, feci durumdaydim yaaa anlatamam
Bu sene de çok sıcaktı bana klima bile fayda etmiyordu buhran geçiriyordum. Doğumu düşünemiyorum
Çok şükür yaz doğumu denk gelmedi ilk doğumum Martta olmultı ı çık rahattı bu da kış şükür rahat olur inşallah

Ben baslarini, ortalarini yazin gecirdim 2. De, onda bi sey yok, rahattim ama sonunu yazin yasamak olumune sicak demek

Bn çorapta giyemem anca ayakkabı için
Bide açık terlik giyom ohhh misss efil efil

Ben kapı süsünden vazgeçtim galiba ya hastanede ziyaretçi yasağı var evde de napıcam ki zaten
Onun yerine lavanta sabunları yaptırdım 30 tane falan hediyelik eve gelen yakınlara veririm
Ya ama bengununki cok guzel bebitonun odasina tablo olarak da asabiliriz sonrasinda bizim de hastane ziyaretci kabul etmiyor ammavelakin hatira fotisi cekerdik belki sonucta insta mom yaptilar bizi
Biz eve de kimseyi kabul etmiicez o yuzden ne hediye ne cikolata, ceyrekler hesaba ltfn

Ben trendyolda 80 e yaptırdım kapı susumu.Bi de balon sipariş vericem hastane odasında kapı önüne konanlardan.Bengununki nasılmış ya ben de merak ettim.

Kizlar e bebekten bu kadife takimi alayim diyorum dogudayiz biz ilk dogdugunda kadife giysin istiyorum bilemedim hatsNe çıkışları cok ince geliyor.siz ne dusunuyorsunuz.

Eklentiler

• Screenshot_20211107-231958_Trendyol.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 96
Kizlar e bebekten bu kadife takimi alayim diyorum dogudayiz biz ilk dogdugunda kadife giysin istiyorum bilemedim hatsNe çıkışları cok ince geliyor.siz ne dusunuyorsunuz.
Kadife pamuklu olan bi kumaş değil ki? Bence gereksiz. Zaten battaniyeye sarmalayacaz. Hastaneler sıcak zaten. Çıkarken saracağın battaniye kalın olsun yeter.

Bence de kalın kalın giydirmeyin. Bir bizim kültürde var böyle lahana gibi kat kat çocuk giydirmek. Bebekler kolay kolay üşümezler aslında ama hepimiz böyle öğrenmişiz. Çocuk donacak sanıyoruz. Ben de bir sürü kalın battaniye aldım kutuplarda yaşıyormuş gibi ama sırf içim rahat etsin diye yoksa bir mantığı yok yaptığımın

Oglumdan tecrubeliyim kalin giydirmek hic benlik durum degilde. Ameliyathane soguk olur ya ondan düşündüm kadife mi alsam die.

Eveet indirimleri sonuna kadar kullanarak bu gece bebek arabasi, puset, alez, yastik, yorgan, bez, bebek deterjan-yumusatici, mustela set, gardrop askisi vb vb de aldim.
Geriye kamera, ıslak mendil, atesolcer (evdeki eskidi, yenilemek maksatli) bir de mobilyalar kaldi. Boylece alisveris sezonunu kapatiyorum, 2 haftada hepsi bitmistir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…