Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Muslin benden sorulur kızlar😀😀ben musline bayiliorum.Agiz bezinden,nevresime,emzirme örtüsünden,battaniyeye kadar muslin çeşitlerinden ekledim dolabımiza😍😍benim dikkat ettiğim 4 kat olması.Evde kalorifer var üşümez diye dusunuorum.O yüzden kullanırım ben müslinlerimi evde de. @Nihal Shibuya Nihalcim trendyoldan Rose blanc ve zeypba ya bak.İkisi de çok kaliteli ve 4 kat muslin.İstersen bı tane sipariş ver kullanıp kullanamicagina göre devam edersin.
Real cansın. 😍 Baktım söylediklerine. Bunlar kalın. Yok bende. Alayım, bir deneyeyim.
Bebek mağazaları bizim eve yakın. Neye, ne kadar ihtiyacım olduğunu bilmediğim için en kötü doğumdan sonra eşime aldırırım diye düşünüyorum.

Muslin benden sorulur kızlar😀😀ben musline bayiliorum.Agiz bezinden,nevresime,emzirme örtüsünden,battaniyeye kadar muslin çeşitlerinden ekledim dolabımiza😍😍benim dikkat ettiğim 4 kat olması.Evde kalorifer var üşümez diye dusunuorum.O yüzden kullanırım ben müslinlerimi evde de. @Nihal Shibuya Nihalcim trendyoldan Rose blanc ve zeypba ya bak.İkisi de çok kaliteli ve 4 kat muslin.İstersen bı tane sipariş ver kullanıp kullanamicagina göre devam edersin.
Aha benden bi tane daha var 😂😂😂 bu da benim ortak, zeypba dedigi de benim zaten ahahahha

Ay onu nolur biraz daha hareketlenince alayım. Ihtiyaç olduğunu kocama göstererek. O kadar çok battaniye oldu ki hepsini kullandığımı bi görsün hele. 🤣
Cocugu usutme ama hareketlenene kadar. Evin kac derece? 23-24’te sabit olmasi lazim biliyon 😁

Ateş basmaları iyi denk geldi mevsime 🤣 inan 30da filan yanıyo 🤣
İlk bebemi 30 temmuzda dogurdum. Son donemlerde penye bir elbise giymistim yanlari yirtmacli, yirtmaclar cok derinmis. Kardesim geldi yanima dedi ki “abla yurudukce popon gorunuyor nerdeyse, naptin?” Benim cevap “delirtme beni bak elbiseyi komple cikarir gezerim” di 😂😂😂😂 anliyorum o yuzden 😁

İlk bebemi 30 temmuzda dogurdum. Son donemlerde penye bir elbise giymistim yanlari yirtmacli, yirtmaclar cok derinmis. Kardesim geldi yanima dedi ki “abla yurudukce popon gorunuyor nerdeyse, naptin?” Benim cevap “delirtme beni bak elbiseyi komple cikarir gezerim” di 😂😂😂😂 anliyorum o yuzden 😁
Yazın doğurana gerçekten Allah yardım etsin çok zor o sıcaklarda

X