Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Reflüye dayanamadım doktoruma mesaj attım uyuyamıyorum diye lansor alabilirsin dedi. İnşallah fayda eder. Mide koruyucu kullananlar vardı sanırım

Mustela seti nerden aldınız Ben indirimli göremedim.

Reflüye dayanamadım doktoruma mesaj attım uyuyamıyorum diye lansor alabilirsin dedi. İnşallah fayda eder. Mide koruyucu kullananlar vardı sanırım
Canım ben reflü için gaviscon ve renin kullandım. Renin biraz fayda etmişti. Akşam yemeğini abartmamak lazım. Ya da yemekten sonra hemen uzanmaman lazım.

Bebek arabasi ne aldiniz ?

favorime eklediğim 20 seyden 15i inmiş (çok olmasada) hepsini almaya kalksam deli para almazsam sonrası deli para, Allahım ne zor işler.

Ben kullanıyorum. Razogen diye bi şey. Bir de gün içinde ihtiyaç anında rennie duo

Komple set daha ucuza geliyo. 85 liraya hem yağ hem pişik kremi almis oluyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…