Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Daha once yazdim mi bilmiyorum ama boy boy desen desen zibilyon tane muslin ortu. Neyi nasil yapacaginizi bilmediginiz her zaman muslini deneyin 😁😂😂😂
Woman canım bende Müslim örtü aldım ama boyutu ve kumaşı hakkında hiç bir fikrim yok. Yani ne kurutur, ne ısıtır gibi geliyor bana. 🤷🏻‍♀️

Woman canım bende Müslim örtü aldım ama boyutu ve kumaşı hakkında hiç bir fikrim yok. Yani ne kurutur, ne ısıtır gibi geliyor bana. 🤷🏻‍♀️
Simdiiii 1- kare olanlari oluyor onlarin, kucuk kareler sirt havlusundan agiz bezine ve ucgen olarak onluge ve omuz bezine kadar her sey oluyor

2- buyuk kareleri daha cok terlemis bebenin sirtina ikiye katlayip konabilir ve yazin bandana yapilabilir (onluk hala gecerli 😁)

3- en buyuk boylari da yazin ust ortmelik, disarda emzirme ortusu, banyo sonrasi havlu ve plajda her seylik oluyor 😂😂😂

Not: ….. muslincilik gururla sunar, benden alin 😂

Ozelden foto at da bi bakayim yumusaklik, emicilik haline, gerci hepsi su cekiyor ☺️

Yıkadın mi ? Yıkamayı dene bende aldığımı kumaşı ilk beğenmedim ama yıkandıktan sonra anladım ki gerçekten emiciligi ve sıcak tutma özelliği var .

Simdiiii 1- kare olanlari oluyor onlarin, kucuk kareler sirt havlusundan agiz bezine ve ucgen olarak onluge ve omuz bezine kadar her sey oluyor

2- buyuk kareleri daha cok terlemis bebenin sirtina ikiye katlayip konabilir ve yazin bandana yapilabilir (onluk hala gecerli 😁)

3- en buyuk boylari da yazin ust ortmelik, disarda emzirme ortusu, banyo sonrasi havlu ve plajda her seylik oluyor 😂😂😂

Not: ….. muslincilik gururla sunar, benden alin 😂

Ozelden foto at da bi bakayim yumusaklik, emicilik haline, gerci hepsi su cekiyor ☺️
Ben kumaş alıp mendiller yaptım biliyosun. Kalanı da tek parça örtü olarak kullanacam 🤪

Yıkadın mi ? Yıkamayı dene bende aldığımı kumaşı ilk beğenmedim ama yıkandıktan sonra anladım ki gerçekten emiciligi ve sıcak tutma özelliği var .
Yok daha yıkamadım mevsim. Yıkamalara bugün başladım. Battaniyeleri ve çarşafları yıkadım bugün.
Mevsim bu beşik koruyucu minderler yıkanır mı? Eşim dedi formu bozulabilir.

Ok ama tek ortu yetmez ☺️
Şimdilik müslini 3 tane. Penye battaniye ve pazen var günlük kullanıma örtülük filan. Benim ev çok soğuk. 🥲 Ihtiyaç halinde müslin eklerim. Yaza kesin eklerim gibi duruyor zaten.

Şimdilik müslini 3 tane. Penye battaniye ve pazen var günlük kullanıma örtülük filan. Benim ev çok soğuk. 🥲 Ihtiyaç halinde müslin eklerim. Yaza kesin eklerim gibi duruyor zaten.
Bi tane de kolsuz elyaf dolgulu bacaklari torba gibi olan uyku tulumu al lutfen. Bana dua edersin 🥰 et yani hep et zaten niye etmeyesin 😂😂😂

Bozulmaz, cok bilmesin su esler de yaaa 😂😂😂 ay bugun cenem nasil dusuk herkese salca oldum 🙈😂
Ben örgü korumalığı 2 kez yıkadım üstüste. Ilkinde tam asacaktım balkona. Cocuklar aaa merve abla o ne dedi dedim beşik korumalığı. Ev de giriş ya sarkıttım incelesinler diye hıyartoların eller kirliymiş tabi benimki de nemli olunca... 🤣🤣 kuruyunca farkettim. Bi daha yıkadım. 🤣

Yok daha yıkamadım mevsim. Yıkamalara bugün başladım. Battaniyeleri ve çarşafları yıkadım bugün.
Mevsim bu beşik koruyucu minderler yıkanır mı? Eşim dedi formu bozulabilir.
Bozulacagini düşünmüyorum yani bozulsa 1 kereliğine mi adamlar süs olsun laf olsun diye yapmamislardir hoş 😁 arkadaşlarımın çocuklari 3 yaşında halen o koruyucular duruyo kimbilir kaç kere yıkandı , 30-40 derecede kısa programda yıkamak kâfi ☺️

Bi tane de kolsuz elyaf dolgulu bacaklari torba gibi olan uyku tulumu al lutfen. Bana dua edersin 🥰 et yani hep et zaten niye etmeyesin 😂😂😂
Ay onu nolur biraz daha hareketlenince alayım. Ihtiyaç olduğunu kocama göstererek. O kadar çok battaniye oldu ki hepsini kullandığımı bi görsün hele. 🤣

Muslin benden sorulur kızlar😀😀ben musline bayiliorum.Agiz bezinden,nevresime,emzirme örtüsünden,battaniyeye kadar muslin çeşitlerinden ekledim dolabımiza😍😍benim dikkat ettiğim 4 kat olması.Evde kalorifer var üşümez diye dusunuorum.O yüzden kullanırım ben müslinlerimi evde de. @Nihal Shibuya Nihalcim trendyoldan Rose blanc ve zeypba ya bak.İkisi de çok kaliteli ve 4 kat muslin.İstersen bı tane sipariş ver kullanıp kullanamicagina göre devam edersin.

Muslin benden sorulur kızlar😀😀ben musline bayiliorum.Agiz bezinden,nevresime,emzirme örtüsünden,battaniyeye kadar muslin çeşitlerinden ekledim dolabımiza😍😍benim dikkat ettiğim 4 kat olması.Evde kalorifer var üşümez diye dusunuorum.O yüzden kullanırım ben müslimlerimi evde de. @Nihal Shibuya Nihalcim trendyoldan Rose blanc ve zeypba ya bak.İkisi de çok kaliteli ve 4 kat muslin.İstersen bı tane sipariş ver kullanıp kullanamicagina göre dev edersin.
Sen hastane çıkışı da aldın müslin 🤣🤣

Bozulmaz, cok bilmesin su esler de yaaa 😂😂😂 ay bugun cenem nasil dusuk herkese salca oldum 🙈😂
Woman sen 2 çocuk büyütmüşsün. Bizim çoğumuzun ilk bebeği. Vaktin olunca daha çok yaz. Tecrübeli annelere ihtiyacımız var.
Bozulacagini düşünmüyorum yani bozulsa 1 kereliğine mi adamlar süs olsun laf olsun diye yapmamislardir hoş 😁 arkadaşlarımın çocuklari 3 yaşında halen o koruyucular duruyo kimbilir kaç kere yıkandı , 30-40 derecede kısa programda yıkamak kâfi ☺️
Tamam mevsim. Çok sağolasın. Onları da bu hafta sonu yıkayayım o halde.

Woman sen 2 çocuk büyütmüşsün. Bizim çoğumuzun ilk bebeği. Vaktin olunca daha çok yaz. Tecrübeli annelere ihtiyacımız var.

Tamam mevsim. Çok sağolasın. Onları da bu hafta sonu yıkayayım o halde.
Hastane çantasına 1 tane müslim şart yarım kundak yapan arklarim bile oldu ☺️ ben gerçi hastane çantasına 😁 battaniyeler için hurç aldım 5 tane battaniye koyacam ne olur ne olmaz burası erzurum , rica ederim ne demek buarada ☺️ @Nihal Shibuya tereddüt ettiğin durumlar olursa bizlere sor

X