Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
3 kere atmışım düzenle dedim göründü mü şimdi?
Evet evet düzeldi. Güle güle giyinsin bebişin.
Teşekkür ederim, muzu çok duydum. Doktor protein ağırlıklı ye dedi. Biraz dikkat edeyim ben de.

Teşekkür ederim, muzu çok duydum. Doktor protein ağırlıklı ye dedi. Biraz dikkat edeyim ben de.
Aynen tavuk et önemli günde mutlaka öğün olarak geliyor zaten günde 1 tane soda da içeblrsnz ben içtim . Bunlar kesin çözüm mü bilemyrum tabi ama bu şekilde beslenince elhamdülillah güzel sonuç aldım

Çok güzel sağlıkla giysin

Biraz da moralle alakalı bence, geçen ay kaynanamlarla sorun yaşadım her zaman 1 hafta önde çıkan çocuk 1 hafta geri çıktı. Tabi ki beslenmek en başta ama güzel uyku ve stressiz olmak da çok önemli bebek için onu anladım. Çünkü ne hissedersek onlara yansıyor, mutluluk da hüzün de.

Kimseyi takma bebişe odaklan sorunlar hep olacak o yüzden bebişleri düşünmeliyiz bak sen üzülüyorsun yine

32+0 bugün.

Ayy inşallah. Mesajlarına bir bakayım belki yazmıştır.

Bunlar çok kullanışlı gibi dursa da ilk günler haricinde değil. Sonrasında normal tişört daha iyi.
Kaşar, muz kilo aldırır bebeğe derler ama dene istersen canım

Aynen tavuk et önemli günde mutlaka öğün olarak geliyor zaten günde 1 tane soda da içeblrsnz ben içtim . Bunlar kesin çözüm mü bilemyrum tabi ama bu şekilde beslenince elhamdülillah güzel sonuç aldım
Denemekten zarar gelmez, deneyeceğim.
Ben en başından beri moralsizim, planlamamıştım bu bebeği. İçimde hala büyük korku var, mutsuzluk cabası. Biraz hazırlıklarla kendimi heveslendirmeye çalışıyprum. Bazen işe yarıyor. İki çocuğum daha var, bol yorgunluk ve uykusuzluk cabası. İlla ki etkiliyordur.
Kaşar, muz kilo aldırır bebeğe derler ama dene istersen canım
Evde ikisi de var yiyeceğim birazdan. Bana kilo yapmaz inşallah.
kızlar çalışan analar, kaçıncı haftada işten ayrıldınız?
Dayanabildiğin kadar dayan derim. Sonrasında işe gitmek çok daha zor.

inşAllah canım

pazartesi 32+0 olucam izin yazmışım ama ben işten tamamen ayrılcam canım tekrar dönmücem yani, ben 2-3 hafta daha çaılışıyım diyordum ama eşim yeter artık bırak diyor birde uykusuzluk falan çok zorlmaya başladı, masa başı bir işim var ve hareketsizlikten ödem topluyorum.

Bende 13 kasım da 32+0 oluyorum. Doğumdan sonra işe devam etmeyeceğim.. Ama doktor izin verirse işe devam etmek istiyorum sıkılırım ben evde Bi sıkıntım olur 37ye kadar gidemezsem doktor biraz daha erken çalışamaz raporu yazar herhalde 35 de 36 da mesela

Moralsiz olmana üzüldüm. Benim arkadaşımın 4 ve 6 yaşlarında çocukları vardı 3.yü planlamamıştı.. Kabullenemedi aldırmayı bile düşündü son aya girdiğinde heves geldi kabullendi bebeği ama doğumu ters gitti ve doğumdan sonra sağlık sıkıntıları yaşadı bebeği kaybetti. Hep der benim yüzümden oldu en başından ben istemedim diye kendini suçluyor. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

İnşallah sağlıcakla gelsin bebiş. Allahım yardımcınız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…