Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay o rahatsızlanma bende de var. Benim ayaklar sol tarafta yan yatıyo bebe. Soldan kolumu koyunca tekmeliyo
Hahsha cek kolunu sen de yahu ben de hic sevmiyorm ayaklarima agir bsy degmesini, serbest olacak illa
İste vucut yapisi etkiliyor cok ya, herkesin farkli oluyor popo da olabilir kafa da
Göğsünü tepiklemiyor mu bn nefes alamıyorum o kadar baskı yapıyor ki alan daraldıkça napcaz bilmim
Benim tepiklyo, midem de saglamina sıkıştı
Dogrudur ya, herkesin farklı olyor. Biz o kadar ayrintili hissetmedigimiz icin anlamiyoruz ama bazilarinin gobegin disindan bile belli oluyor izi, yag tabakasi vs de etkiliyor. O sebeple her hikaye nasil farkliysa bu da o hesap bizde de ben hareketleri hssedp esime bak diyorum hop duruyor essek

Eşim kızımızı dört gözle bekliyor oğlum anacı diyor bari 2ye 2 olalım kızda bana düşkün olsun
babalar onlara düşkün olsun istiyorlar kızda olsa erkekte olsa ız olacağına çok emindik biz ikimizde oğlan deyince doktora defalarca sordum eminmisiniz diye

babalara gıcıkları var bunların hatta dün gece hareket ederken video çektim eşime gösterdim, bu kadar hareketlimi bu diyor

ya bu kafasının falan nerde olduğunu tam olarak kaçıncı haftada anlıyoruz ben 30+4 üm geçen hafta doktor başı aşağıda dedi ama ben başı nerde ayağı nerde anlamıyorum hala
O sabit bir şey değil canım. Çocuk sürekli hareketli olduğu için kafası bir aşağıda olur bir yukarıda, ayaklar da bir sağa gider bir sola.

Yooo kiloya hiç takılma artık yerleri daraldıkça pozisyonu yeriyle ilgili kanala yaklaştıkça ölçümler yanıltıcı oluyormuş, benim bebeğimin kilo vermiş gibi çıktığı bile oldu geçen haftalardaben üzülünce anlatmıştı bana doktorum sağolsun, için rahatlasın diye yazıyorumdaha fazladır kilosu,son kontrolde fazla bile çıktı sonraAma hiçbirisinin gerçek kilosu olmadığını bilerek beklemek lazım bebişleri Sağlıkla gelsinler inşallah
kanal mağduru arkadaşım dayler İnşallah gönlünden geçtiği gibi bir doğumun olur Herkes sağ salim kavuşsun sonuna geldik çok duygusalım
ebeye verilenlerin içinde yoksa eğer çorap da koymak lazım, bir de bebiş yedek kıyafetlerin içine fazladan bere-eldiven eklenebilir.Pişik önleyici krem eklenmeli.Bizler için de göğüs kalkanı öneriyorlar.
lierac içeriği doğal değil
ya bu kafasının falan nerde olduğunu tam olarak kaçıncı haftada anlıyoruz ben 30+4 üm geçen hafta doktor başı aşağıda dedi ama ben başı nerde ayağı nerde anlamıyorum hala
başı olan tarafta daha büyük böyle gülle gibi baskı yapıyor ayak olan tarafta daha minik gerdirme gibi hareketler yapıyor, ama kafayla toto karışabilir tabi

O sabit bir şey değil canım. Çocuk sürekli hareketli olduğu için kafası bir aşağıda olur bir yukarıda, ayaklar da bir sağa gider bir sola.
anladım canım ama bazıları elini ayağını kafasını bariz hissettiğini söylüyor ben şaşırıyorum bende mi bir tuhaflık var hissetmiyorum diye

Kızlar ben bej,beyaz,ekru,krem renklerinden herhangi birinde dümdüz patikli tulum arıyorum hiçbir yerde bulamıyorum.Dun iki tane nette buldum yorumları çok kötüydü.Nerden bulucam ben bilen varsa yazar mı canlarım.

Valla ben ayağını net bi şekilde hissediyorum...araba silgecini düşün aynı o şekilde ard arda yapıyor ve bunu sağ kaburgamdan başlayarak yapıyor...aklım çıkıyor hatta canım da yanıyor baya ..

Böyle bişeyler mi?

Son düzenleme:
Aynen canım l.Hemen bakiorum bunlara da.

E bebeğe baktın mı senin bebe kız mı erkek mi

Cikolataya karar verdin mi hangi cikolata markalrni oneriyorsn
Geçen defa sana atmıştım demi sanırım onu alıcam kutuya ve çikilata üstüne isim yazılıyormuş ama isim yazdırmam belki çöpe atılıyor yazık mübarek isim hoşgeldin bebek yada abi oluyor filan gibi bişi yazdırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…