Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
babalara gıcıkları var bunların hatta dün gece hareket ederken video çektim eşime gösterdim, bu kadar hareketlimi bu diyor :halay:
Benim videoda da duruyor, nadir yakaliyorum, telefon gobekle doldu 🤣🤣🤣
Yooo kiloya hiç takılma artık yerleri daraldıkça pozisyonu yeriyle ilgili kanala yaklaştıkça ölçümler yanıltıcı oluyormuş, benim bebeğimin kilo vermiş gibi çıktığı bile oldu geçen haftalarda😅ben üzülünce anlatmıştı bana doktorum sağolsun, için rahatlasın diye yazıyorum🤗daha fazladır kilosu,son kontrolde fazla bile çıktı sonra☺️Ama hiçbirisinin gerçek kilosu olmadığını bilerek beklemek lazım bebişleri🙏🏻♥️ Sağlıkla gelsinler inşallah

kanal mağduru arkadaşım dayler 😂 İnşallah gönlünden geçtiği gibi bir doğumun olur🙏🏻 Herkes sağ salim kavuşsun sonuna geldik çok duygusalım🥺

ebeye verilenlerin içinde yoksa eğer çorap da koymak lazım, bir de bebiş yedek kıyafetlerin içine fazladan bere-eldiven eklenebilir.Pişik önleyici krem eklenmeli.Bizler için de göğüs kalkanı öneriyorlar.

lierac içeriği doğal değil ❌

başı olan tarafta daha büyük böyle gülle gibi baskı yapıyor 😂 ayak olan tarafta daha minik gerdirme gibi hareketler yapıyor, ama kafayla toto karışabilir tabi 🙊
Ahahahahah kanal magduru hakikaten doğru, takinti yapti bende doktor durduk yere🤣🤣 amin insallah, hepimiz ruya gibi kavusalim bebelerimize sag salim 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Biz seninle gününe kilosuna kadar ayniyiz yahuuu 🙈 ben de geçen hafta çarşamba gitmiştim, 46cm 2.500 Gr çıktı 🤭. Önümüzdeki hafta sali gideceğim kontrole. Senin kanala girmis mydi gecen hafta bebek. Ben kanalla bozmus durumdaym kafayi, doktor takinti yaptı 🤣🤣
🤭 Canım bebek dönmüş doğum pozisyonunu almış diyor doktorum kanal olayı farklı galiba ama ben planlı sezaryen istediğim için normal doğumla ilgili hiç konuşmadım😬

Benim videoda da duruyor, nadir yakaliyorum, telefon gobekle doldu 🤣🤣🤣

Ahahahahah kanal magduru hakikaten doğru, takinti yapti bende doktor durduk yere🤣🤣 amin insallah, hepimiz ruya gibi kavusalim bebelerimize sag salim 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️
ben siliyorum kız geri telefon birinin eline falan geçse bir sürü göbek:KK48:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 63
Geçen defa sana atmıştım demi sanırım 🤔onu alıcam kutuya ve çikilata üstüne isim yazılıyormuş ama isim yazdırmam belki çöpe atılıyor yazık mübarek isim hoşgeldin bebek yada abi oluyor filan gibi bişi yazdırırım 🙈
Evet atmistin benm baktgm cikolatalr tirt uzerindeki resmini begendm ama icerigi icime sinmedi bakiniyorum hala

🤭 Canım bebek dönmüş doğum pozisyonunu almış diyor doktorum kanal olayı farklı galiba ama ben planlı sezaryen istediğim için normal doğumla ilgili hiç konuşmadım😬
Hee o zaman baska tamamdir 🙈🤭 benim de dönük ama kanalda degil ondan merak ettim, insallah saglikla kavusalim 🥰🙏
ben siliyorum kız geri telefon birinin eline falan geçse bir sürü göbek:KK48:
Hahaha benim duruyor ya 🤣🤣

Evet atmistin benm baktgm cikolatalr tirt uzerindeki resmini begendm ama icerigi icime sinmedi bakiniyorum hala
Bn bunu alcam ama kasımda alırım şimdiden almıcam

Bununda yorumları iyi

Hastane çantam hazır sanırım. 🤗 Yazayım sizade eksik varsa söylersiniz kızlar.

Bebek için,
Ebeye vermek için 5li hastane çıkışı+battaniye+1bez
3 tane takım
3 tani zıbın
3 tane çorap
2 tane ağız mendili
1 tane nohut battaniye
20 tane bebek bezi
1 tane ıslak mendil
Aptamil mama
Biberon, emzik

Benim için,
2 tane pijama takımı
2 tane kilot
2 tane atlet
1 tane emzirme sütyeni
4 tane hasta bezi + ped
Çorap
Terlik
Kağıt havlu
Islak mendil
Çıkışta giyineceğim eşofman altı ve bir sweet

Şimdilik bunları koydum. Eksik olan fazla olan birşey olmuş mu sizce. Bebek takımı fazla koydum sezeryan olursa 2 gün kalırız diye düşündüm.
Pişik kremi, müslin bez ya da bebek alt değiştirme bezi de ekleyebilirsin. +1 penye battaniye daha koyulabilir.
Senin için göğüs pedi ve hırka

Hastane çantam hazır sanırım. 🤗 Yazayım sizade eksik varsa söylersiniz kızlar.

Bebek için,
Ebeye vermek için 5li hastane çıkışı+battaniye+1bez
3 tane takım
3 tani zıbın
3 tane çorap
2 tane ağız mendili
1 tane nohut battaniye
20 tane bebek bezi
1 tane ıslak mendil
Aptamil mama
Biberon, emzik

Benim için,
2 tane pijama takımı
2 tane kilot
2 tane atlet
1 tane emzirme sütyeni
4 tane hasta bezi + ped
Çorap
Terlik
Kağıt havlu
Islak mendil
Çıkışta giyineceğim eşofman altı ve bir sweet

Şimdilik bunları koydum. Eksik olan fazla olan birşey olmuş mu sizce. Bebek takımı fazla koydum sezeryan olursa 2 gün kalırız diye düşündüm.
Bana hasta bezi az geldi. 1 tane daha yedek battaniye olabilir. Bi de şu tek kullanımlık alt açmalardan da olmalı bence.

Bana hasta bezi az geldi. 1 tane daha yedek battaniye olabilir. Bi de şu tek kullanımlık alt açmalardan da olmalı bence.

Tamam 1 battaniye daha eklerim. Tek kullanımlık alt açmada koydum 3 tane unutmuşum yazmayı. Hasta bezi o kadar ihtiyaç olur mu ki 🙊 tüm paketi koyayım o zaman

Ben hem depend lohusa külot hem de lohusa ped aldım nolur nolmaz diye.Bi tane de siyah gecelik siparişi verdim.Kanama olur gecelige geçer falan diye.Hergun başka bı eksik cikio wala anlamadım ya.

Tamam 1 battaniye daha eklerim. Tek kullanımlık alt açmada koydum 3 tane unutmuşum yazmayı. Hasta bezi o kadar ihtiyaç olur mu ki 🙊 tüm paketi koyayım o zaman
Bilemiyorum saat başı ped değistiren insanım. 🤐 Wc gittikçe değistirecez işte ben kesin 4ten çok giderim. 🤣

Ben hem depend lohusa külot hem de lohusa ped aldım nolur nolmaz diye.Bi tane de siyah gecelik siparişi verdim.Kanama olur gecelige geçer falan diye.Hergun başka bı eksik cikio wala anlamadım ya.
Burda yazdım çok açık renk almayın diye okumadın mı 🤣🤣🤣 bn o yüzden siyah aldım 😬

X