Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aferin akilli bidigima

Çok güzel açıkladın ve o an fikrim değişti inan. Bu bebe nasipse kendi ayaklanıp dikildiği zaman beşiği de kemirecek muhtemelen oral dönem malum. Niye laylonu ısırsın benim çocuum.
Aferin, aradigim kan bulundu aynen oyle, dislik olarak yataklari kemiriyorlar, neden laylom kemirsin bu bebeler

Aferin, aradigim kan bulundu aynen oyle, dislik olarak yataklari kemiriyorlar, neden laylom kemirsin bu bebeler
Bebek arabamızı aldı halamız gördün mü

Evde o sevmediğin haroşa renkli battaniyemizi filan atıp içinde çocuk varmış gibi gezdirdim bir iki tur

O battaniyeyle degil de baska bi seyle gezdirsen daha iyi olurmustu saglikla dogsun, kendini gezdir ay aglicam dur, ben sulugoz yengecim unuttun mu
Kış bebesi en kalın o onu örttüm sus nasipse astronot tulum alacam bebeme inşallah ya en heves ettiğim şeylerden biri ayy dpğunca aglarsın dur şimdi ağlama

Kizlar hepsiburada da su ates olcer 54 tl sepete ekleyince 40 oldu

Eklentiler

• 20210718_220814.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 81
Temassiz almayin, en dogru olcum koltukalti veya makattir yeni doganda. Eski usul koltukaltindan olcer veya hic olmazsa kulaktan olcer alin. Temassizlar yanlis olcebiliyor yetiskinlerde bile
Olcum konusunda yorumlari iyydi ona guvedim. Eski usul de var elimde teyit gerektirirse. Ben bunlardan isin yayma konusunda tereddutteydim arastirinca sadece iddialar mevcuttu aldim bakalim. Insallah cok kullanmami gerektiren durum olmaz hep güzel sonuclar ciksin

Kızlar çamaşır deterjanı ne aldınız veya alacaksınız? Siveno kullanan/ memnun olan/ başka marka öneren var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…