Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Penye bulamadım yaaa.Bildigin link varsa at bana kuzum da bakım.Bunu aldım bakalım nasıl olcak.

Ayyy bunlara bayildimmmm.Fiyatlari da uygunmuş alım bunlardan.Tesekkur ediorum bitanem

3 kat merdiven iniyorum, pert oluyorum. 15 dk yurusem seviniyorum Bugun markete gittik 3 kere oturdum markette.
Kolaylıkla, sağlıkla kucağıniza alırsınız insallah❣
Tesekkur ederim.. Aminnn, insallah hepimiz saglikla, kolaylikla kucagimiza aliriz evlatlarimizi
Allah kolaylastirsin, tek bebek bile zorken ikiz kim bilir nasildir. Dun gece belki 5 kez lavaboya kalktim. Uyku diye bir sey kalmadi.. 2 yastigi ust uste koyup öyle yatiyorum. Yoksa rahat edemiyorum, nefesim daraliyor.

20 bin adım mi Ben 15 dakika yurusem seviniyorum vallahi. Bacaklarimi hissetmiyorum, sinirlere baski yapiyor bebek. Arti yaniyor bazi yerleri. cok rahatsiz edici bir his.
Gelmeyecegi varsa demek ki ne yapsak ise yaramayacak
Yine de pilates topu falan aldim ustunde zipliyorum. Hurma ve baharatli yemek merdiven inmek vs. Burada verilen taktikleri uyguluyorum en azindan hicbir sey yapmadim demem
öğk, siringayla falan ugrasamam akilli akilli takilmaya devam etsin o abla Alirim suni sancimi pasa pasa daha iyi.
Benimki de tam kardesiniz gibi oldu; sonuc artik bir evlilik yildonumum ya da kutlama yok.. bilimum veletlerle dogumgunu partisi....
Yok benimkisi dogum gunumde gelmeyecek. Daha 1 gun icerisinde dogmaz sanirim iyi mi oldu acaba dedim bu mesajdan sonra
Normal o ağrılar hatta çatı muayenesi sonrası hafif kanama bile olabilir
Dun de cati muayenesi yaptilar bu kez hic kasilmam olmadi Sukur.
Kızlar lohusa gecelik almamıştım annemin ısrarıyla sipariş veriyorum şimdisize de atım görüşleriniz önemlibunlar takım değil ben takımladim.Gecelik ekru renk olan olacak.
Sabahlik cok hos ama gecelikle uymuyor sanki.. Bu sabahliga soyle bir sey gider bence.

Ya da soyle daha sade dantelleri goze batmayan bir sey.

Bnm aldığım daha ucuzmuş 39.90 ₺ cik

Evet kuzum bu gider.Bunun takımı var ona da bayılmıştım ama ben kolsuz istemiorum.Kisa kollu istiorum.Vazgectim zaten bunlardan.Bulamadim içime sinen.Spor bişi sipariş verdim.Gelsin beğenirsem siyah rengini de sipariş edicem.

Evet takimi cok hos ama kisa arti sabahligi da kisa. Sabahligi uzun seviyorum demistin sanirim.
Spor olsun ya her zaman kullanilir.. Ben aldiklarimi hep dantelli aldim. Cunku evdeki tum takimlarim onden dugmeli ve spor Degisiklik olsun istedim.
Tuba kugu nevresim takimlari geldi mi?

Geldi canım.Fotograf atmamış miyim.Cekip atarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…