Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya brn bu bezin yaramama olayını anlayamıyorum. Bexr güvenmek önemli. Pişik olurss ki Allah korusun bezden önce acaba iyi temizlik kurulama yapamadım mı diye düşünürüm önce kremini değiştiririm.
Ben de bilemedim Mervem.Genelde herkes stok yapma bebeğe yaramazsa elinde kalır dedi diye ben de stok yapmadım.2-5 kilo aralagi için uygunmuş Prima Prematüre.Hastane çantama bı paket koyucam.Sonra artık duruma göre hareket edicem.İnsallah sorun yaşamam da bez bez gezmem.

Ben de bilemedim Mervem.Genelde herkes stok yapma bebeğe yaramazsa elinde kalır dedi diye ben de stok yapmadım.2-5 kilo aralagi için uygunmuş Prima Prematüre.Hastane çantama bı paket koyucam.Sonra artık duruma göre hareket edicem.İnsallah sorun yaşamam da bez bez gezmem.
Inşallah kimse yasamasın ya içeriğine güvendiği bezle devam etsin herkes. 🤲🏻 Bi de düşünüyorum. Bu bez yarsmadı muhabbeti 20 yıl önce de vardı. E şimdiki en dandik bezin bile kalitesi o zamanl kıyaslanamaz. Bi zahmet ne alıyosak beğensinler yav. 🤪

Ben de öyle olduğumu düşünüyorum ama tabi bu markaları bütçem belirliyor. Çanta mesela kaliteli olmak zorunda pazardan alamıyorum ya da koton lcw alamıyorum. Küçük kullanamıyorum pek sağlam olmak zorunda. Ayakkabı da hummela okeyim memnunum ordan alıyorum hep bana yeterli. Ama bu şu an çalışmadığım için böyle. Çalışırken puma alıyodum. Çünkü ayakta duruyodum sürekli daha dandik giyemezdim filan... ihtiyaçları gerçekten ihtiyaç duyarak alıyorum. Dün eşim bi dizide değişik bi sürahi modeli gösterdi. Bunları da beğeniyorum çok dedi. Benim evde bi tane sürahi var o da yazın dolaba su koymak için ve en ucuz modellerden. İnan meşrubatı şişesinden kullanıyoruz.
Sürahi deyince o karaflar geldi aklıma, milley çeyiz diye dünua para verdi. Ben suyu paşabahçe cam şişede koyuyorum dolaba. Ayrıca sürahim yok. Vardı, kırıldı. Zaten kullanmıyordum diye yenisini almadım.
Görümcemin sanıyorum 20’den fazla çantası var. Benim 3 tane, biri neredeyse 20 yıllık ama o kadar sağlam ki hala. Diğerleri de çok yeni değil. Ayakkabı desen öyle. Kot pantolonum bile 3-4 tane. İşte kumaş giyiyorum zaten.

teşekkürler ederim merve karar verebilirsem bende alıcam bezini, birde ıslak mendil sleepy yenidoğan mı aldın?
Bn hem baby me ve prima Aqua pure aldım ilk günler pamukla yapamazsam dikişlerden diye dılarda ıslak mendil kullanılır

Eklentiler

• B77CA964-838B-4791-BAD1-21A81A7E73E6.png
    B77CA964-838B-4791-BAD1-21A81A7E73E6.png
    341,7 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar ya ben bebişin poposuna n yarar bilemem sonra elimde kalır diye bı paket 30 lu Prima prematüre aldım.Yorumlarda prematüre yazdığına bakmayın tam yenidoğan bebek bezi diodu herkes.
Senin ikiz di demi prematüre sana tam olur bn prima 2 aldım 1 no ile arada çok fark yoktu kg olarak

Yok kuzum ikiz değil😃biz tekiz😁😁😁ama pramture yorumları çok olumluydu ondan aldım.
Ayy pardon ikiz olan biri vardı karıştırdım🙈
Prematüre çok küçük olur boşa alma o zmn onun yerine 1 no al yazık olmazsa 2 gün sonra sıkarsa ziyan olcak

Ne güzel ben çok çabuk fikir değiştiriyorum 3 sene oldu daha evleneli mutfağa dair aldığım her şeyi yavaş yavaş değiştiriyorum 🤣🤣

Benim 5,5 sene oldu bir şeyler kırıldıkça seviniyorum yer açılıyor diye 😂. Sevmiyorum fazlalık evde.
Sadece granit tavalarım değişmek istiyor.

X