Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar emzirme minderi hakkında ne düşünüyorsunuz?Elzem mi alayim mi?Bugün civilde beğendim ama size danışmadan almim dedim
Valla bn aldım emzirme de kullanmazsam ama kullananlar memnun oturmaya başladığı zmn destek minderi olur

Forumda eski konuları okudum. Sezeryanla doğum yapanlar için yarım kollu gecelik tavsiye etmişler. Damar yolu açılacağı için ve dikiş izleri pijamada sürtünmede acıyormuş.

Forumda eski konuları okudum. Sezeryanla doğum yapanlar için yarım kollu gecelik tavsiye etmişler. Damar yolu açılacağı için ve dikiş izleri pijamada sürtünmede acıyormuş.
Yok ya sürtğnme olmuyor pijamada bandaj da olduğu için tabi tercih meselesi bn pijamacıyım

Ama senin de uzanırken bişey yok otururken ve ayakta ağrı oluyor dimi? Benim öyle çünkü hayır öyle aşırı kilo da almadık bide alsak napıcaktık bilmem
Bende de 10 gundur falan kasik agrisi oluyor. Bacak aralarim agriyor. Bugun doktora sordum normal dedi.
Sabah kalkinca bile agri oluyor. Bazen zor yuruyorum Bazen hafifliyor vs.
Sezeryan olan tanidiklarim gecelik rahat oluyor dediler. Bir de depend, cikartmaya ugrasmiyormussun. Kenarindan yirtip atiyormussun. Gerci depend dogumlarin vazgecilmezi. Sezeryan, normal fark etmez
Valla o gun insulin bile fayda etmedi. Tarcini genelde elmanin uzerine serpiyorum. Zaten elma sekeri fazla yukseltmiyor tarçınla daha da iyi oluyor.
Perine masajini ve ahududu cayini deneyebilirim.
Ordek yuruyusu bende 10 gun onceye kadar olmadi biliyor musun
Hatta neden bu hamileler boyle yuruyor diyordum, anlam veremiyordum. Sonra bacak arasi, kasik agrilarim basladi ve ben de ordek gibi yurumeye başladim

Paytak paytak yürüyoruz zaten
Sizin oralarda neler yapıyorlar doğum için

Açılman mı var nasıl eli bebeğe değiyor

Bubo nun muayene olmuş Bnm değil
Çatı muayenesi ise değmiş olabilir bebe de doğum kanalındaysa belki

Ayy nasıl olmuşsa ona yazayım derken senin adına dokunmuşum, çok pardon
Hayir acilma yok ama degmis iste. Bas asagi duruyor, acilman yok dedi.
2 parmakla 10 saniyede hem de
Bu arada bu muayeneden sonra agri oldu dedim ama kimseyi yanlis yonde etkilemek istemem. Muayene sorasinda hic agrim olmadi. Sonrasinda kasilma ve sancim oldu biraz ve dayanilmayacak gibi degil.

Paytak paytak yürüyoruz zaten
Sizin oralarda neler yapıyorlar doğum için

Burada baya aktiviteler var..
Mesela dogum oncesi eve ebe geliyor dogum oncesinde, dogum sirasinda ve sonrasinda yapılması gerekenler hakkinda bilgi veriyomus.
Hastanede dogum kurslari falan oluyormuş.
Ozel olarak hamile pilatesi, hamile yogasi vs. Oluyormus.
Ben virusten oturu risk almak istemedim. Hicbirine katilmadim. Doktorumun bana dedigi dogumu kolaylastirmak icin hareket et. Yuru merdiven cik vs.

Şunu beğeniyorum ben de

SezeryAn olcak Bnm bn pijama aldım gecelik sevmediğimden
İlk doğumda da gecelik giymedim gayet iyiydi
Teşekkür ederim arkadaşlar sanırım gecelik konusunu dikkate alacağım 1 tane daha alsam faydalı olacak o haldedepend aldım evet
Sezeryan olan tanidiklarim gecelik rahat oluyor dediler. Bir de depend, cikartmaya ugrasmiyormussun. Kenarindan yirtip atiyormussun. Gerci depend dogumlarin vazgecilmezi. Sezeryan, normal fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…