Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bu sıcakta sıraya giremicem, ayakta zor duruyorum, bayılırım zaten Trendyolda da ucuza düşüyor takip et ben kaliteli olanlardan 30a almıştım ama daha ucuza da denk getirilir
Ya mevzu tek o değil ama ben markete kapanmaya yakın gittiğim için böyle oluyo Ben büyük boylardan kilitli poşet bile olabilir diye düşünüyorum şu an içi gözüksün belki ben yatarım çocukla ilgilenen ne nerdeydi aramasın. Ki tabi inşallah kopkolay doğum geçeririm de kenrim hallederim her şeyi.

Bu konu biraz herkese göre değişir bence mesela avent göğüs kapaklarından almıştım ben göğüslerm emzirirken falan hiç yara olmadı ama herkes olacak diye baya üstüme gelmişti o yüzden mecbur aldım olanlar çok ama herkes aynı şeyi yaşayack diye de bir şey yok tabi

Bazı şeyleri ihtiyaç anında alınır diye almamam gerektiğini bu konuyla öğrendim. Bi çok şey elimin altında olsun diye düşünüyodum. Yanılıyomuşum.

Ben işin daha “ilaçtan mı, değer artar mı, kaç haftalık hamileyim?” Kısmındayım bu kız o minnoşluğu İle beni etiketlemiş kıyamam
Oralar su gibi geçiyo da anlayamıyosun Inşallah öyle olur senin de sağlıcakla.

Ben işin daha “ilaçtan mı, değer artar mı, kaç haftalık hamileyim?” Kısmındayım bu kız o minnoşluğu İle beni etiketlemiş kıyamam
Ben ilaç işlerinden anlamam ama o dertler hiç bitmiyor. Yok kese var mı, kalp atışı var mı? İkili test sonucu ne çıkacak? Ayrıntılı usgyi hangi hastanede yaptırsam? Cinsiyeti ne? vs vs vs. Gündem hiç boş kalmıyor. Senin de öyle olacak inşşşşşş

İnşallah aşko ya İnan bugün sevinmedik bile. öyle alışmışız ki olmamasına. Sanki 5,19 değil de 0.1 okuduk yani kağıtta. öyle serin kanlı kaldık.

İnşallah aşko ya İnan bugün sevinmedik bile. öyle alışmışız ki olmamasına. Sanki 5,19 değil de 0.1 okuduk yani kağıtta. öyle serin kanlı kaldık.
Bozma bu serin kanlılığını da bebeğim. Değer arttıkça sevinci coşkuyu da arttırırız inşallah. Şimdi gerçekten senin için ultra erken. Ben kese görüp sağlık ocağına hazır gitmişken haber vereyim dedim. Kalbi duy öyle gel ne olur ne olmaz dediler. Kayıt açmadılar bile. Yani tıbbi olarak 12 haftaya kadar nerdeyse gebe gözüyle bakılmıyor. Aha 21. Hafta olmuş bitmeyen bir tedirginlik...

gerçekten şu an tek düşüncem değer artacak mı oldu. Değer artsa kese, kalp, ultrason derken düşünceler hep devam edecek. Daha yeni başlıyoruz gibi şimdi ben 6 temmuzda aşılama yaptırdım Ya canım, keseyi filan görmeleri için ne kadar geçmesi lazım? Hani aşılamaya göre atıyorum 1 haftalık hamileyim ama sata göre 3 hafta mesela

Satı bileceksin sen o cepte dursun. Kese için değer 1500 vajinal 3bin civarı da karından olunca görünecek hesapla bakalım. Senin önünde bayağı bir zaman var. Kese göründükten sonra ölçümler keseye bebeğe göre yapılacak hep. Ilerleyen zamanlarda sat ve ultrason ölçümü birbirini tutadabilir farklı devam edebilir de.

Anladım aşko. Daha dur bakalım, otur g.tünün üstüne diyorsun yani

Ay Bi de merve sen sana bi şey denmesinden hoşlanmıyordun sanki ama neydi? Aşko, tatlım, şekerim filan. O tarz bi şey ile hitap etmeyin gibi bi şey okumuştum sittin sene önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…