Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bilmiyorum söyleyen oldu mu ama görüntüsüne kanıp da sepet beşik almayın gereksiz yee kaplıyor ve ev içinde taşıması zor. Bir de kiraz çekirdekli patik almayın hiçbir faydası yok
Sepet beşik gerçekten neden satın alınıyor anlayamıyorum. Kullanışsız olduğu her halinden belli.

Sepet beşik gerçekten neden satın alınıyor anlayamıyorum. Kullanışsız olduğu her halinden belli.
Ben görüntüsüne kandım mağazada çok hoş duruyordu ama çok pişman oldum

Ay aldın mı sen pardon Ee en falza 6 ay yattı di mi
Benim bebe 1 buçuk yaşında önemli değil birçok şeyde tecrübesizliğin kurbanı oldum burayı da doğuma yakın keşfettim sayılır artık daha dikkatliyim

Ates olcer ve burun aspretör mutlaka olsun, bol bol bez ve islak mendil stoklayin. Hastane cikisi 2 takim bence yeterli. 0-3 ay 3 takim hastane cikisi ile beraber baya goturuyor. Alt acma bezi cok gidiyor. Uzun kollu zibinlar kis bebekleri icin mutlaka olmali. Penye yelek- penye battaniye-agiz mendili-corap-verecekseniz emzik. Kalin battaniye,kundak yapacaksaniz hazir kundaklar baya pratik.Cok kiyafet almamanizi tavsiye ederim. Hem cabuk buyuyorlar kullanilmiyor hem de hediye geliyor. Ana kucagi ve puset benim cok isime yaramadi. Bebek arabasi bence yaza dogru alin,otomobiliniz varsa kis bebegi oldugu icin soguklarda onunla halledersiniz. Yatak olarak sepet besik almistim ilk kizimda maksimum 6 ay yatirabildim. Sonrasinda park yataga döndüm onunla baya rahat ettim. Simdilik aklima gelenler bunlar. Saglikla kucaginiza alin insallah

Teşekkür ederiz. Biz ilk arabayı aldık pahalanıyo ya

Kizlar bugun bim e geldi. Hastane valizini duzenlemek icin aldim

Eklentiler

• Screenshot_20210716-225346_Gallery.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 92
Bana asla marketten bi şey düşürmek denk gelmiyo ya
Sabahtan siraya giren bir tayfa var bu cok tercih edilmemis sanirim ya da benim aldigim subede oyleydi. Doluydu
Üzüldüğün seye bak deli kız Trendyoldan alırsın sen de ne olmuş
Evet trendyolda da yaklasik 30 tl kadardi takipte tutuyordum alinca sildim

30 Temmuzda da bayagi bebek urunu geliyor. Onda da katlanabilir banyo seti yaklasik 150 tl kadar. Yine trendyolda 200 ebebek joker magazalarinda 400 kadardi bilginize

Güle güle kullan canım sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…