Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay çok teşekkürler hepsini incelicem

Eflin var bi tane tanıdıklarda fena ama haberin olsun
Öyle yada böyle fena olacak Amine Eflin olabilir iki isim düşünüyorum Bugün dışarda tek kullanımlık mana önlüğü gördüm kullan at mantıklı aslında dışarda yemek yedirirken kadın bebeğine yemek yediriyordu dikkatimi çekti antenleri açtım

Kullan at şeyler doğaya zararlı. Koyar çatmıza yıkarız.

Yarın 24. Haftaya gireceğiz inşallah. Bir çöp almadım direniyorum ben de bebek arabası ve ana kucağını araştırıyorum. Özellikle araba o kadar çok çeşide sahip ki kafa karıştırıyor.

Yarın 24. Haftaya gireceğiz inşallah. Bir çöp almadım direniyorum ben de bebek arabası ve ana kucağını araştırıyorum. Özellikle araba o kadar çok çeşide sahip ki kafa karıştırıyor.
Biz aldık. Iyi ki bunu almışım diyorum acıp acıp kapatıyorum cantasına da koyunca kücücük oluyo valla

Bilmiyorum söyleyen oldu mu ama görüntüsüne kanıp da sepet beşik almayın gereksiz yee kaplıyor ve ev içinde taşıması zor. Bir de kiraz çekirdekli patik almayın hiçbir faydası yok

Bilmiyorum söyleyen oldu mu ama görüntüsüne kanıp da sepet beşik almayın gereksiz yee kaplıyor ve ev içinde taşıması zor. Bir de kiraz çekirdekli patik almayın hiçbir faydası yok
Biz kendimiz yapıcaz kiraz çekirdeklerinden, malûm kiraz mevsimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…