Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Her şey çok güzel geliyor gözüme ama çooook erken daha.

Bir yandan da bugün almadığına yarın pişman oluyorsun her şeyin fiyatları kanatlanmış durumda hayırlısı hakkımızda
Çok haklısın herşeyin fiyatı uçmuş durumda.
Hal boyleyken insan önünü göremiyor. Uygun gordugumuz seyleri alayım dursun diye dusunmek normal tabii ki.
Aşırıya kaçmayn sakın okadar hızlı buyuyorlar ki paranızı daha kalıcı seylere verin derim.
Sağlıkla alın kucagınıza ınsallah

E bebek civil indirimleri guzel oluyor uye olup takibe alabılırsnz. Birde muhendısınoğlu dıye bır Instagram sayfası var benm elım ayagmdı 3 yıl once suan pek takıp etmıyorum ama bilmiyorsanz daha once gormedysenz bı bakmanızı onerırım

Selam kızlar geçmiş sayfalara gidemedim gitsem de bulamam herhalde şampuan, duş jeli, losyon için hangi markaları tavsiye edersiniz ?
Mustela mustela mustela
1 yasa kadar tum urunlerini kullandm bazen paket seklınde olabılıyor daha ındırımlı bulabılrsnz o sekılde.
Sonra şampuan olarak hipp e gecıs yaptık. Daha uygun içeriği de temz oldgu ıcın

Selam kızlar a101 de ürün bulamayanlar için uygulamasında bazı ürünler duruyor.
Hatta sitesinde daha çok ürünler duruyor. Bi göz atın isterseniz. Küvetlerin renkleri bile vardı en son

Bir de geçen muhabbeti dönmüştü. Sevi bebenin kiraz çekirdekli reflü yatağı e bebeğin sitesinde 130 lira. Ben hep 170-180 liraya görürdüm. 130 a görmüşken sipariş vereyim dedim

Wala kızlar bizim de hiç yenidoganimiz yok hep 3-6 bı de 6-9 lar eklendieşim bu çocuk ne giyicek doğduğunda.Cabuk büyücek diye bişey aldırmadın hep o forumdan etkileniosun dio
Benİm yeni doğan 8 takım var bin pişman oldum aldigima daha o zaman yeni cinsiyet öğrenmiştim keşke almasaydim boşu bosuna bir sürü para

yenidoğan 3 tane ( 2 tulum bir alt üst takım) var.
Geriye kalanları 0-3 ay 62 cm yazıyor. Kimi büyük kimi küçük değişiyor boyu.2 ay giyer tospik olmazsa.
3-6 aylıkları sonra alacağım. İnternetten sipariş veririm .

Reflü yatağında çok kararsızım alsam mı, almasam mı
Benim gördüğüm kadarıyla kullananlar cok memnun. Gorumcem kullandı hic kusmadı bebeği. Bebekten bebege değişiyodur elbette de. Ben alacaktım arkadaşım gonderecekmis. Ama 3 4 aydır takip ediyorum hic böyle indirim olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…