Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Reflü yatağında çok kararsızım alsam mı, almasam mı
İnstagramda çok faydalı yazıyor. Birde dar olması bebeğe anne karnında hissi veriyormuş. Daha rahat uyuyormuş.

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    8,4 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar göğüs pompası biberonu dışında kaç tane biberon almak lazım?
Meme mi emer ,mama mi yer bilinmez siz hemen calisacak misiniz vb..
Pompa avent gibi emzikli de olabiliyorsa baska almayin bekleyin, internetten 2 gun, eczane ya da e bebekten 10dk almasi :KK66:) Eger emzik takilmiyorsa 1 tane yeter simdilik

Son düzenleme:
Lansinoh tekli elektrikli pompasını almaya karar verdim, inşallah pişman olmam :) Siz aldınız mı?

Kızlar ben de mustela merhaba bebekte ancak karar kıldım şuan 340 tl civarlarında biliyorum sizler çok daha uyguna aldınız ama sizce indirime girer mi beklesem mi yoksa alıp aklımdan silsem mi ne dersiniz?

Lansinohun cam biberonu pompaya uygun oluyo mu ? Arkadaşım çift taraflısini kullanmadığı için hediye etti ama biberonu kendim aldım cam olanını o da uygunluk sağlar mı sizce ?
Benim ciftli lansinoh affinity (resmini koydum), biberonlarin agizlari normalden dar o yuzden pompa biberonu haric birsey denemedim.
Avente her marka takiliyor onu biliyorum, chicco cam biberon ile kullandim onu cogunlukla

Eklentiler

• Screenshot_20211014-144959_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211014-144959_Samsung Internet.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar ben de mustela merhaba bebekte ancak karar kıldım şuan 340 tl civarlarında biliyorum sizler çok daha uyguna aldınız ama sizce indirime girer mi beklesem mi yoksa alıp aklımdan silsem mi ne dersiniz?
Beklenecek hal kalmamış 🥲

Benim ciftli lansinoh affinity (resmini koydum), biberonlarin agizlari normalden dar o yuzden pompa biberonu haric birsey denemedim.
Avente her marka takiliyor onu biliyorum, chicco cam biberon ile kullandim onu cogunlukla
Şimdi denedim tam oldu teşekkür ederim 🤭 doğru almışım biberonu aklıma takılmıştı buarada tekli imiş
IMG_20211014_150758.jpg

Pat pat diye bir sitede 40lira yeni uyelige ozel geliyor sizce almali miyim bunu

Eklentiler

• Screenshot_20211014-151932_PatPat.jpg
    Screenshot_20211014-151932_PatPat.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 94
X